فرق ترامپ با رهبران شیاد اروپا

پرزیدنت ترامپ امروز در توئیتی نوشت: شنیده ام که رژیم ایران جوان 27 ساله قهرمان ورزشکاری به نام نوید افکاری را بخاطر اعتراض خیابانی میخواهد اعدام کند. من خطاب به رهبران این رزیم می گویم که بسیار سپاسگزار شما خواهم شد اگر این جوان ایرانی را اعدام نکنید.

 

انصافا بغیر از ترامپ کدام رئیس جمهور امریکا در چهار دهه گذشته در کنار مردم ایران بود؟

از همان شبی که در پشت بام مسجد رفاه،  افسران و ژنرال های ارتش ایران را تیرباران کردند رهبران اروپا و امریکا سیاست سکوت اختیار کردند و سعی نمودند روابط شان را با این رژیم جنایتکار طوری تنظیم کنند که منافع تجاری شان لطمه نخورد.

آن روز که هزاران زندانی را اعدام کردند، اینها باز ساکت بودند. زمانی که مردم به خیابان آمدند باز اینها به فکر حفظ برجام و اینجور مزخرفات بودند. جان انسانها برایشان پشیزی ارزش نداشت و ندارد.

اکنون صدای مردم ایران برای نجات زندانیان سیاسی از زیر چارچوبه اعدام بلند شده و خیلی از افراد صاحب نام و ورزشکاران و هنرمندان و برخی سیاستمداران خارجی به حمایت از مردم ایران برخاسته اند. اما افرادی مثل مکرون، خانم مرکل، بوریس جانسون و غیره گویی کر و لال شده اند. اصلا مرگ جوانان ایرانی برایشان اهمیتی ندارد فقط به فکر حفظ برجامند!

در این میان ترامپ از مقوله دیگری است. برخلاف تبلیغات چپ های افراطی و مافیای رسانه های گلوبالیسم، ترامپ مثل دیگر سیاستمداران مطرح جهانی حقه باز نیست و ظاهر و باطنش یکی است. ترامپ بارها نشان داده که در کنار مردم ایران است. مطمئنا ترامپ نام و خاطره نیکی از خود نزد ایرانیان بجا خواهد گذاشت.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها