فعال حقوق شر!

واقعا هر روز که می گذرد انسان بیشتر و بیشتر به راز و رمز پایداری این رژیم جنایتکار در این چهل سال گذشته پی می برد. تصور کنید وزارت اطلاعات از سی سال پیش روی یک خانم ایرانی ساکن خارج کشور که هرگز در ایران زندگی نکرده و طعم حکومت اسلام آخوندی را نچشیده سرمایه گذاری کرده و او را با پوشش گزارشگر نقض حقوق بشر و عناوینی شبیه آن به جهان قالب کرده است. اکنون او یک تحلیل گر پای ثابت رسانه های فارسی در خارج کشور شده و مردم را از شرکت در اعتراضات علیه رژیم می ترساند.

حضور این افراد قطعا در راستای خون شویی جنایات رژیم تبهکار اسلامی بوده و در حقیقت اینها فعال حقوق بشر نیستند بلکه فعال حقوق شر و جنایت هستند.

شما نگاهی به اکانت توئیتری این مزدور اطلاعات بیاندازید تا ببینید با چه جرثومه بی شرم و حیایی روبرو هستید. همه توانش در دشمنی با امریکا، اسرائیل وعربستان است و جیگرش برای تروریستهای فلسطین و یمن و لبنان می سوزد. او اعتراضات کارگران هفت تپه را اغتشاشات می نامند. چیزی که حتی تندترین رسانه های حکومتی نیز از آن پرهیز می کنند. او اعتراضات مردم خوزستان را کار سازمان مجاهدین می داند که در اسرائیل آموزش دیده اند.!

یعنی هوش و ذکاوت یک جلبک داخل لجن هم از این فعال حقوق بشر بیشتر است. اصلا سازمان مجاهدین سالهاست کاری در داخل کشور ندارند. نه توانش را دارند و نه اجازه اش را. بعد این احمق نمی فهمد این حرف چه بهانه ای بدست سازمان های امنیتی و قضایی جمهوری اسلامی می دهد تا مردم معترض را براحتی به روی سکوی اعدام بفرستد.

واقعیت این است که جمهوری اسلامی با دراختیار داشتن منابع عظیم مالی از کشور ایران توانسته است خیلی از آدم ها را بخرد. از اجیر کردن تروریستهای لبنانی برای انجام ترورها در خاک اروپا تا پول دادن به قاچاقچیان کلمبیایی و مکزیکی برای آدم ربایی در خاک امریکا و صد البته به استخدام درآوردن لشگری از کراواتی ها و مینی ژوب ها برای ماله کشی بر روی جنایات آنها در رسانه های خارج کشور و حتی برای ما فعال حقوق بشر هم تربیت کرده و به جان مردم انداخته است.

مدیریت اجیرشدگان رژیم در خارج کشور و تغذیه مالی آنها از نان و آب مردم داخل کشور برای این رژیم جنایتکار بیشتر اهمیت و اولویت دارد. اگر داعش هم از چنین قابلیت و ظرفیتی برخوردار بود و صدها الهه هیکس را در استخدام می داشت هنوز ابوبکر البغدادی در مسجد موصل خطبه می خواند و سربازانش در خیابان گردن می زدند.

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
6 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها