قاتل دانشمند هسته ای، همان کسی است که روی موشک های سپاه مرگ بر اسراییل مینویسد!

فاصله میان شعار و عمل بسیار است. پیرمرد مفلوکی به نام خامنه ای و سرداران تروریستش سالهاست در نماز جمعه اسراییل ستیزی میکنند اما در عمل رفتارشان باعث میشود اعراب تبدیل به دوست اسراییل شوند و آنچه اسراییل و غرب حتی در خوابشان هم متصور نبودند، به برکت راهی که «خمینی» _ آن فرزند ناخلف آمریکا_ پی ریزی کرد و در ادامه خامنه ای تکمیلش کرد، امکانپذیر شود.

اگر خمینی گجستک را عیسی کلانتری فرزند ناخلف آمریکا خطاب میکند، باید خامنه ای مفلوک را فرزند خلف اسراییل نامید. من اگر جای نتانیاهو بودم، بالاترین نشان افتخار اسراییل را به سید علی خامنه ای تقدیم میکردم که با رهبری داهیانه اش باعث شده است اسراییل روز به روز قوی تر شود و سرانجام هم با اعراب به صلح برسد!

اصلا کاش امسال سید علی خامنه ای را کاندید جایزه «صلح نوبل» کنند ، چرا که رهبر فرزانه داعشیعه کاری را به سرانجام رساند که نه بیل کلینتون دموکرات و نه جرج بوش کابوی ، هیچکدام موفق به انجام آن نشدند. اگر خانواده محمود احمدی نژاد ظاهرا ریشه یهودی دارند، باید در خلف بودن سید علی خامنه ای برای «اسراییل» ذره ای تردید نکرد!

پس از کتلت شدن سردار رشید اسلام، قاسم سلیمانی، اینبار قرعه مرگ به نام «فخری زاده» ثبت شد تا در بیخ گوش پایتخت و امنیتی که نیست _ ولی مدام دم از آن میزنند_ عوامل اسراییل موفق به حذف یکی از مهره های کلیدی برنامه های اتمی ملایان شوند.

رژیم ابله جمهوری اسلامی به جای رجزخوانی و مراسم ذکر مصیبت، باید به این فکر کند که چرا اکثریت ایرانیان از مرگ یک دانشمند به ظاهر ایرانی خوشحال شده اند؟

پاسخ به این سوال خیلی ساده است، ایرانیان حکومت جمهوری اسلامی و سپاهش را «اشغالگر» ایران میدانند. حکومتی که در آبان ماه ۹۸ حداقل ۱۵۰۰ نفر مردم بی دفاع را در خیابان ها به خاطر یک اعتراض مدنی به خاک و خون میکشد، حکومتی که در اوج تحریم و فقر، میلیاردها دلار پول ملت ایران را پلت پلت به حزب الله لبنان میخواهد برساند اما اسراییل پولها را میزند، حکومتی که ایرانی های دو تابعیتی را گروگان میگیرد تا تروریست هایش را در سرتاسر دنیا آزاد کند، حکومتی که بر خلاف منافع ملی ما با اسراییل و آمریکا دشمنی میکند اما خزر و خلیج فارس را به پوتین و‌ چین میفروشد و خاک ایران را کیلویی به کشورهای حوزه خلیج فارس قاچاق میکند، اشغالگر و دشمن ملت ایران است؛ پس دانشمند و غیر دانشمند این نظام از دید اکثریت مردم اول از همه دشمن این مردم هستند و نمیشود نام «هموطن» بر روی آنها گذاشت.

شما فکر میکنید جمهوری اسلامی «بمب اتم» را برای اسراییل میخواهد؟ هرگز ! بمب اتم تنها برای این است که وقتی اینها ایرانی های معترض را به قتل میرسانند و یا اگر کار بالا گرفت و همانند سوریه نسل کشی کردند، یک وقت کشورهای غربی برای نجات ۸۰ میلیون گروگان ایرانی_ شبیه وقایع نسل کشی در بوسنی_ دست به حمله نظامی نزنند. کل برنامه اتمی رژیم تنها و تنها برای پر ریسک کردن هرگونه حمله نظامی به جمهوری اسلامی است، گر نه این اوباش وقتی کتلت هم میشوند، به جای انتقام گرفتن از عاملان اصلی ، میروند هواپیمای مسافربری که پر از ایرانی است را هدف قرار میدهند و انتقامشان را از ملت ایران میگیرند.

در اینترنت به موشک های درجه ۳ و‌کپی شده از کره شمالی نظام نگاهی بیاندازید، بر رویش نوشته اند :

اسراییل باید محو شود!

خب معلوم است وقتی یک ملت کهن و تمدن ساز را که خیلی پیشتر از فلسطینی های تازی وجود داشته اند، به «محو» شدن تهدید میکنید، آنها هم‌ دست به اقدام پیشگیرانه میزنند. تا به کی ملت گرسنه ایران باید شاهد هدر رفتن پولهایشان در لبنان و فلسطین و نطنز و … باشند؟ چرا باید وضع ایران ثروتمند و‌مقتدر زمان شاه به جایی برسد که تبدیل به پاتایای خاورمیانه شود و زنانش را با ۵ تا ۱۰ دلار ناقابل ، عراقی ها در بیخ گوش امام رضای تازی تحقیر کنند و به ریش شهیدان جنگ ایران و عراق بخندند!؟

آن بچه بسیجی های بی مغزی هم که در خبرگزاری های سپاه دم از «انتقام واقعی» زده اند، خواسته یا ناخواسته موشک پرانی نمایشی خامنه ای به پایگاه های آمریکا در عراق را به سخره گرفته اند و سپاه و رهبر بی وجود و رجزخوان و لافو را لجن مال کرده اند. جک شده اید، جک!

جوجه بسیجی های بی وجود و عرازشه سایبری بدانند حماسه های جنگ ایران و عراق هم به خاطر پرورش نسلی بود که در مدارس پهلوی ها ایران پرستی را یاد گرفتند و در یک محیط سالم و زیر سایه یک حکومت ملی گرا رشد کردند و ارتش کشور هم در آن زمان به تکنولوژی روز دسترسی داشت؛ محال است آن همدلی و همزبانی و اتحاد ملت ایران در دفع حمله صدام و حامیانش، امروز در صورت وقوع جنگ با اسراییل و یا هر کشور دیگری دوباره تکرار شود.

درست است که خمینی در آن روزها با تحریک احساسات مذهبی توده های با مخ ۵۷ تی آنها را حریص شهادت و گایش حوریان ۷۰ متری با طعم نوای بهشتی «آهنگران» کرد، اما آنچه که در آن ۸ سال اتفاق افتاد، نتیجه کار بنیادی بود که رضا شاه شروع کرد و شاه کاملش کرد و ارتش ایران را در منطقه به اوج رساند؛ گر نه شما بسیجیان منفعت طلب و اوباش «جنگ ندیده» خوب میدانید که نه اهل جنگید و نه آرمان، مشتی یاردانقلی و لات بی سواد هستید که نظام شماها را از سر کوچه ها جمع و در پایگاه ها مستقر کرده است تا اگر اعتراضی شد، همانند خرداد ۸۸ و آبان ۹۸ به مردم بی دفاع و بی سلاح، در زندانها تجاوز کنید و در خیابان ها آنها را به خاک و خون بکشید. البته زیاد هم خوشحال نباشید، ملت تا ابد بی اسلحه به خیابان نخواهد آمد، دیر یا زود باید شاهد تکه تکه شدن خود و اطرافیانتان در خیابان ها باشید!

بگذریم، دنبال انتقام سخت نباشید. انتقام سخت را زن حججی از حججی گرفت. انتقام سخت را انقلاب ۵۷ از ملت ایران گرفت، بقیه داستان ادامه همان نمایش کذایی و حرکت توده های با مخ است که یکبار از هم نپرسیدند چه کسی دارد میگوید :

بگو مرگ بر شاه

خمینی؟ مثلث بیق؟ آمریکا؟ انگلیس؟ اسراییل؟ قذافی ؟ عرفات؟

خلاصه که عرازشه واقعا عرزشی زیاد دنبال انتقام سخت نباشند؛ نمایش شاید، اما این حکومتی که هر روز از اسراییل در سوریه و داخل ایران توسری میخورد، بی وجودتر از این حرفهاست که انتقام خون دانشمند سپاه را از اسراییل بگیرد. نهایت چند حمله کور و چند نطق آتشین حسن نصرالله و در پایان اگر فخری زاده دختری داشته باشد، نظام او را جاری «دختر سلیمانی» میکند و انتقام سخت را با فرستادن «عروس» به لبنان، جک قرن خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید: