لات های اینستا کجایند؟ توله سگ های تربیت شده سردار همدانی مشغول کشتار بچه های مردم هستند!

پس از کشتار سال ۸۸ و به خاک و خون کشیده شدن مردم خبر آمد: اراذل و اوباشی که مدتی قبل تر توسط رژیم شناسایی شده بودند و به عنوان گنده لات آفتابه بر گردنشان می انداختند و در شهر میچرخاندند، توسط سردار همدانی ملعون جذب سپاه شده اند تا قمه هایشان بر سر مردم فرود بیاید. این لات های مجازی و ۵۷ تی منش که فقط از پشت کیبورد لات هستند، در این روزها صدایشان در نمی آید!

این اوباش یا اکنون در کف خیابان ها مردم را میزنند و یا به خاطر چهارتا آگهی تبلیغاتی اینستا خفه شده اند که مبادا جیره این اوباش توسط حکومت قطع شود. آنچه که امروز ما شاهد هستیم، این است که همان بچه سوسول هایی که توسط این اوباش و بسیجی های حرامی خامنه ای مورد تمسخر قرار میگرفتند، امروز همانها با دستهای خالی، با لشگر تا بن دندان مسلح خامنه ای حرامی میجنگند. پهلوانان امروز ایران همین بچه های بی ادعای دهه هشتادی هستند که نگذاشتند خون مهسا پایمال شود.

قدرت اجتماعی و مجازی خود را دست کم نگیرید‌. هر کسی را که در برابر این جنایات سکوت کرده است، آنفالو کنید. زشت است که در سرزمینی به وسعت ایران و تاریخ چند هزارساله اش، امثال دنیا جهانبخش ها و داوود هزینه ها میلیون ها طرفدار داشته باشند تا لش بودن را به عنوان سبکی از زندگی تبلیغ کنند.

لات های اینستا با آن چهره های کذایی را پس از روشن کردن وی پی ان ها آنفالو کنید. لات های مجازی فقط این پشمینه های نره غول نیستند؛لات های عرصه های فرهنگی و ورزشی را هم تحریم مجازی کنید. اوباشی چو علیرضا دبیر و وسط بازهایی چو بهاره رهنما و دیگر فواحش خودفروش را از صفحات خود بیرون بیاندازید. نشان دهید هر که با مردم نیست، باید تاوان رذالتش را بدهد.

اگر امروز اوباش جمهوری اسلامی را سر جای خود ننشانیم، فردا باز مهساهای دیگری قربانی این رژیم ایران ستیز میشوند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
1
0
اگر مایلید نظر بدهیدx