لطفاً در کنار خبر خنثی‌سازی توطئه‌ی ربایش مسیح علی‌نژاد، به خبر آزادسازی دارایی‌های بلوکه‌شده‌ی رژیم توجه داشته باشید!

براندازانِ عزیز! جو بایدن در مقابل جمهوری تروریستی اسلامی در حال عقب‌نشینیِ کامله! امروز دستور آزادسازی تمامی دارایی‌های بلوکه‌شده‌ی جمهوری تروریستی اسلامی در شرق آسیا توسط بایدن، این مماشات‌گرِ اسلام‌پرست و شیاد صادر شده. لطفاً انقدر ساده نباشید و برای FBI سوت و کف نزنید!

پروژه‌ی آدم‌ربایی جمهوری تروریستی اسلامی خیلی وقته که خنثی شده بود و این خبر به طور کاملاً عامدانه و هدفمند همین امروز منتشر شد تا از بار منفی عقب‌نشینی کامل جو بایدن در مقابل جمهوری تروریستی اسلامی و آزادسازی دارائی‌های بلوکه‌شده‌ی رژیم آخوندی در کره‌ی جنوبی و ژاپن و چراغ سبزی که دولت آمریکا با بازیگردانیِ پشت پرده‌ی باند اوباما به ابراهیم قصاب و دولت جدیدی که در جمهوری تروریستی اسلامی بر سر کار اومده نشون داده کاسته بشه.

این افرادی که امروز نام‌هاشون تحت عنوان عوامل آدم‌ربایی منتشر شده، خیلی وقته که تو لیست سیاه FBI هستن و جرایم اصلیشون هم اصلاً تلاش برای ربایش مسیح علی‌نژاد نبوده! مطمئن باشید که اگر جرایم دیگه‌ای رو مرتکب نشده بودن، بایدن مسیح علی‌نژاد رو به عنوان دست‌خوش و ضمیمه‌ی برجام تحویل جمهوری تروریستی اسلامی داده بود و مسیح علی‌نژاد تا الآن اعدام شده بود و کنار روح‌الله زم دفن شده بود. FBI بعداً تو تحقیقات بیشتری که در مورد این چند نفر انجام داده متوجه شده که قصد ربایش مسیح علی‌نژاد رو هم داشتن، اما این خبر رو تا الآن مسکوت گذاشته بودن تا دقیقاً در همون روزی که دارایی‌های بلوکه‌شده‌ی رژیم آزاد میشه منتشر بشه تا مردم ایران و جهان و رسانه‌ها، بایدن رو متهم به عقب‌نشینیِ حقیرانه و خفت‌بار در مقابل جمهوری تروریستی اسلامی نکنن. برای همینه که غیر از یک نفر که اون هم مدت‌ها پیش بازداشت شده بود، هیچ‌کدوم در خاک آمریکا نیستن و همشون به ایران برگشتن. برای اینکه این داستان خیلی وقته که لو رفته بود.

رژیم الآن می‌تونه با همین پول‌ها و منافعی که به جیبش سرازیر میشه، هزاران نفر مثل من و شما و مسیح علی‌نژاد رو بفرسته سینه‌ی قبرستون و بودجه‌ی زیادی رو به بودجه‌ی پروژه‌های ترور مخالفین و منتقدینش، از جمله رضا پهلوی اضافه کنه. خواهشاً انقدر خوشحالی نکنید و هوشیار باشید و ببینید که اطرافتون چی داره می‌گذره!

اون قُمبلِ قهرمانانه‌ای که فکر می‌کردیم از جانب خامنه‌ای شاهد خواهیم بود رو امروز بار دیگه از جانب بایدن و باند اوباما شاهد هستیم. اون هم یک قمبلِ تمام‌عیار، اون هم در حالی که رژیم تروریستی آخوندی نَه تنها از هیچ کدوم از مواضعش عقب‌نشینی نکرده، بلکه روز به روز داره در کاهش تعهداتش پیش‌روی می‌کنه و آمریکا و اروپا رو تهدید می‌کنه و ازشون باج می‌گیره و تا الآن هم صد درصد موفق بوده. حتی تحریم‌های بسیاری از مهره‌های کلیدی بیت رهبری هم لغو شده.

ریاست‌جمهوری ابراهیم قصاب در ایران نتیجه‌ی مستقیم روی کار اومدنِ جو بایدن و باند اوباما در آمریکاست، چون رژیم اشغالگر آخوندی می‌دونه که طبق همون وعده‌هایی که جان کری به معشوقه‌اش جوات پینوکیو داده بود، حالا حالاها می‌تونه از دولت جو بایدن باج و امتیاز بگیره و می‌دونه که هر چقدر بیشتر به جلو بیاد، جو بایدن بیشتر عقب‌نشینی می‌کنه. شک نکنید که فرار شبانه‌ی نیروهای آمریکا از افغانستان هم که در ظهور دوباره‌ی طالبان در افغانستان بی‌تأثیر نبود، از امتیازات و باج‌هایی بوده که جو بایدن به رژیم آخوندی داده.

حضور فاحشه‌های سیاسی و لابی‌های حروم‌لقمه و بی‌همه‌چیز جمهوری تروریستی اسلامی در صف اول کمپین‌های انتخاباتی امثال کاملا هریس، نویدِ چنین روزهایی رو می‌داد!

ما براندازان باید همیشه در تحلیل اخبار و وقایع، تمامی زوایا و جوانب رو در نظر بگیریم و بر همون اساس تحلیل‌ها و نظراتمون رو بیان کنیم. جو بایدن و دولتش هفت‌خط‌تر و شیادتر از اونی هستن که بخوان به جلوگیری از ربایش مسیح علی‌نژاد افتخار کنن. تحویل مسیح علی‌نژاد به رژیم آخوندی در مقابل باج‌هایی که دولت آمریکا داره به رژیم آخوندی میده اصلاً به حساب نمیاد!

در اینکه جمهوری اسلامی به دنبال ربایش و ترور مخالفین و شخصیت‌های مختلف اپوزیسیون هست هیچ شکی وجود نداره و این موضوع هم منحصر به مسیح علی‌نژاد یا کشور آمریکا نیست. رژیم آخوندی تمامی مخالفین و منتقدینش رو از کوچیک تا بزرگ در هر کشوری زیر نظر داره و برای همشون هم برنامه داره و هرجا که دستش برسه و امکانش باشه، از هیچ جنایتی دریغ نمی‌کنه و الآن هم با پول‌هایی که به جیبش سرازیر میشه، خطر بیشتری مخالفین جمهوری اسلامی رو تهدید می‌کنه. اما انتشار خبر خنثی‌سازی این آدم‌ربایی در این زمان و به این شکل، کاملاً هدفمند و فریب‌کارانه بود.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها