ماجرای «کشتار معترضان در نیزارهای ماهشهر» چیست؟

بحث و اطلاع‌رسانی درباره ماجرای سرکوب اعتراض‌ها در یکی از جاده‌های شهرستان ماهشهر، کنار یک نیزار، یکی از سوژه‌های مهم یکی دو روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی به‌ویژه توییتر بوده است.

بر اساس روایت‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، پس از حضور ماموران امنیتی برای سرکوب معترضان، برخی از آنها به نیزارهای اطراف شهرک جراحی یا چمران ماهشهر پناه می‌برند ولی با تیراندازی ماموران کشته می‌شوند.

شهرستان ماهشهر در جریان اعتراض‌ها یکی از کانون‌های مهم و پرحادثه بود. عبدالرضا رحمانی‌ فضلی، وزیر کشور ایران سه‌شنبه ۵ آذر در گفت‌وگو با شبکه یک تلویزیون ایران از بسته شدن جاده ماهشهر به بندر امام توسط معترضان به مدت سه روز خبر داد که طولانی‌ترین دوره اعتراض در پی گران شدن بنزین محسوب می‌شد.

ادامه گزارش را در سایت رادیو فردا دنبال کنید

تازه ترین قدیمی ترین پر رای ترین
پیام رسانی در صورت
Kaafer
عضو

ملا جان متاسفانه آن وحشی گری که شما از رژیم میبینید وقتی به عربها و کردها و بلوچها میرسد دو چندان میشود. من بخوبی به یاد دارم که یک سال پس از به قدرت رسیدن خمینی عربها را در خرمشهر و چند شهر دیگر قتل عام کردند. این بار هم چنان که شنیده ام بسیاری از کشته شدگان در ماهشهر ایرانیان عرب بوده اند. نیزار را از چند جهت آتش زده اند و همه را کشته اند. متاسفانه اینترنت خوزستان هنوز وصل نشده.

فرشاد
عضو

اینطور که از بقیه شنیدم از جمله دوستان خوزستانی که دارم یکی بهبهان و یکی ماهشهر فاجعه اتفاق افتاده و حتی در ماهشهر بحث از احتمال کشته شدن 80 نفر هستش