ماجرای Dominion درانتخابات امریکا چیست؟

شاید شما هم در خبرهای روزهای اخیر نام نرم افزار و ماشینهای شمارش آرا به نام Dominion Voting را شنیده باشید. دونالد ترامپ ادعا می کند که دمکراتها بوسیله این نرم افزار تعداد زیادی از آرای او را در برخی از ایالتها جابجا و حتی پاک کرده اند. در سایت لیستی از ایالتهایی که از این نرم افزار استفاده کرده اند را منتشر کرده و حتی تعداد آرای جابجا شده و یا گم شده (یا حذف شده) را هم نوشته که میتوانید در اینجا انها را ببینید.

نویسنده این گزارش به این نکته اشاره کرده که چگونه ممکن است کسی که حتی قادر نبود برای کمپین انتخاباتی اش 100 نفر را جمع کند، اینگونه رکورد بالاترین آرای تاریخ امریکا را بدست آورده است؟ او معتقد است که دمکراتها بسیار زیرکانه دست به تقلب دیجیتال زده اند. او بر این باور است که ارتباط نزدیک صاحبان این شرکت کامپیوتری با محافل گروههای چپ افراطی این شبهه را در ذهن تقویت می کند که کسانی که این برنامه کامپیوتری را نوشته اند از منافذ رخنه و هک آنرا هم بخوبی مطلع بوده و موفق شده اند ارقام را به نفع بایدن مهندسی کنند.

اگرچه این ادعاها هنوز راستی آزمایی نشده ولی بد نیست نگاهی به این شرکت Dominion بیاندازیم و ببینیم اینها به کجا وصلند.

با کمال تعجب وقتی به وبسایت این شرکت معظم مراجعه می کنید هیچ اطلاعی از صاحبان، مدیران و سرمایه گذاران و شریکان آن درج نشده است، آنهم در امریکا که حتی شرکتهای بسیار کوچک نیزخیلی شفاف تاریخ تاسیس و مدیران و صاحبان شرکت را معرفی می کنند. تنها اطلاعاتی که توی وبسایت این شرکت مشاهده می کنید این است که نوشته در کانادا و امریکا دفتر دارند و تخصص شان برگزاری انتخابات است!

همین امر باعث میشود که شایعه هایی مبنی بر اینکه پشت پرده این شرکت در تورنتو کانادا و با سرمایه سوپر چپ هایی مثل جورج سوروس برمیگردد تقویت شود. در ویدئو زیر خانم جنا الیس، مشاور حقوقی پرزیدنت ترامپ درباره این شرکت چنین می گوید:

 

رودی جولیانی وکیل ترامپ هم اطلاعاتی درباره صاحبان این شرکت اظهار داشته و تاکید می کند کسی که لابی کرده برای این شرکت تا با دولتهای ایالتی قرارداد ببندد فردی از مقامات دولتی بوده:

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها