مجاهدین، ای ابلهان مفید نظام، شرم بر شما که فرصت طلایی تسخیر صدا و سیما را فدای تبلیغ برای سازمان و رهبران مفقود و معلوم الحالش کردید!

پیش از آنکه به موضوع پخش شدن تصاویر رهبران مفقود و‌معلوم الحال سازمان مجاهدین در روز ۷ بهمن بپردازیم، لازم است کمی به عقب برگردیم و به روزهای پر تب و تاب بهمن سیاه ۱۳۵۷ نقب بزنیم تا بدانیم چگونه فرصتی عالی برای برگزاری تظاهراتی سراسری توسط ربات های پادگان اشرف به فنا رفت!

یک دفعه صدای تیک و تاک ساعت پخش شد و بعد صدایی که صدای آشنای آقای شیخ الله محلاتی (ح ز ) بود گفت: توجه فرمایید، توجه فرمایید این صدای انقلاب اسلامی ایران است.

رسانه های صوتی- تصویری یکی از نقاط مهمی است که در همه انقلابها یا کودتاها به عنوان هدف اول تسخیر مدنظر قرار می گیرد. دلیل آن نیز خیلی پیچیده نیست. متصرفین رادیو و یا تلویزیون به راحتی می توانند آرمانها و یا دغدغه های خود را با مردم در میان بگذارند. از همین روست که حکومت ها نیز در مقابل انقلابیون و معترضین به شکلی محکم و سخت از محل رسانه های جمعی دفاع می کنند:

«امام { گجستک} تشریف آورده بودند و انقلاب در شرف پیروزی بود ولی هنوز رادیو به تسخیر مردم در نیامده بود. گاردی مسلح و مجهز از رادیو محافظت می کردند. هوا خیلی سرد بود و ما در منزل یکی از بستگان نشسته بودیم. رادیو را روشن کرده بودیم تا ببینم چه می گوید. یک دفعه صدای تیک و تاک ساعت پخش شد و بعد صدایی که صدای آشنای آقای شیخ الله محلاتی بود گفت: “توجه فرمایید، توجه فرمایید این صدای انقلاب اسلامی ایران است” و سپس سرود “خمینی ای امام” را پخش کرد. با شنیدن صدای آقای محلاتی از رادیو و در واقع تسخیر رادیو توسط مردم، به قدری خوشحال شدیم که می خواستیم به آسمان پرواز کنیم. لحظات بسیار شیرین و شور انگیزی بود.»

1-مهدی قیصری، خاطرات حجت الاسلام سیدمحسن موسوی فرد، تهران، مرکز اسناد انقلاب اسلامی، 1387، ص133

آنچه خواندیم بخشی از خاطرات تروریست های ۵۷ تی است که میتواند به ما کمک کند تا درک کنیم چه فرصت طلایی توسط سازمان مجاهدین خلق به فنا رفت.

درست در در روزی که میلیون ها ایرانی از صبح کانال های تار عنکبوت زده نظام را برای دنبال کردن اخبار و‌حواشی بازی مهم فوتبال ایران و عراق بالا پایین میکردند، ابلهان مفید نظام یا همان سازمان تروریستی مجاهدین خلق موفق شدند با نفوذ { با این پیش فرض که این عمل توسط خودشان انجام شده باشد} در شبکه های تلویزیون و رادیو یک مرگ بر خامنه ای بگویند و در کنارش با نشان دادن عکس رهبران پادگان خویش و‌نوشتن جمله درود بر رجوی، برای سازمان خویش تبلیغی بی ثمر کنند.

کسانی که بازی های تیم ملی فوتبال ایران را دنبال کرده اند، میدانند صعود به جام جهانی چقدر برای مردم ایران هیجان بخش است و در صورت اتفاق، همیشه خیابان ها از جمعیت لبریز میشود.

اوج این شادی ها و بیرون ریختن ها بازی طلایی ایران و استرالیا بود که تقریبا تمام مردم تا صبح در خیابان ها بودند و بسیج و نیروی انتظامی هم جرات نداشت جیک بزند. پس از این بازی، بازی ایران و آمریکا و پیروزی ایران بر آمریکا بهانه ای شد برای بیرون ریختن مردم و در طول این سالها هم نه به شدت دوبازی ذکر شده، اما کم و بیش باز پس از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی، مردم بیرون آمدند و شادی کردند.

در روزهایی مثل ۷ بهمن که تیم ملی فوتبال ایران بازی دارد، صدا و سیمای کپک زده بیت رهبری همیشه با جهش چند برابری مخاطب روبرو میشود و این جهش مخاطب بدون شک فرصتی نیست که نظام از آن برای تبلیغات بهره نبرد و بارها ما شاهد بودیم که مثلا در میان دونیمه بازی های مهم تیم تاج کبیر و یا پرسپولیس، صدا و سیما آمده است از سلیمانی و حججی و بقیه لاشخوران مثلا تجلیل کرده است اما هفتم بهمن امسال یک فرصت بی نظیر برای طفیلی های باباصدام خلق شد اما آنها بر خلاف ادعایی که میکنند به جای رهایی ایران و کمک به برگزاری اعتراضات، از آن چند ثانیه طلایی مثل همیشه برای تبلیغات سازمانی خود استفاده کردند و این فرصت طلایی را سوزاندند.

حالا بیایید فرض کنیم در روزی که مردم چه قبل از بازی و چه بعد از بازی پیگیر برنامه های کپک زده سیما بودند، ناگهان پیامی بر صفحه تلویزیون ظاهر میشد که مردم ایران، رژیم سقوط کرده است و به خیابان ها بریزید و مرگ بر جمهوری اسلامی!

اگر چنین پیامی که رنگ و بوی حزبی نداشت از تلویزیون آخوندی پخش میشد، رژیم سقوط نمیکرد اما حداقل امکانش بود که در شرایطی که مردم آمادگی بیرون آمدن دارند، اتفاق ها و یا اعتراضاتی پیش بیاید که رژیم را دچار چالش کند اما خب به جای اینها چه شد؟

پیرمردان و پیرمردان مجاهدین { بر فرض که به احتمال زیاد کار خودشان است چون با توجه به شخصیت کینه ای و حقیر خامنه ای که خط قرمز تمام اوباش بسیجی است، بعید است که به صورت علنی بخواهند رهبر جنایتکارشان را برای منافع نظام سکه یک پول کنند!} آمدند و تصویر رهبران منفور و بدنام خویش را نشان دادند و یک مرگ بر خامنه ای هم گفتند و دیگر هیچ !

حالا از آنجا که این بردگان فکری و‌ جنسی سالهاست از ایران دور هستند و به جز آدم فروشی و آویزان عراق و عربستان و آمریکا بودن هیچ وزنی ندارند، آنها را به خانه یکی از ایرانیانی میبرم که پدر و مادرشان در زمان پیروزی انقلاب ۱۰ سالشان بود!

دختر : «ا، بابا چی شد؟ اینا کین؟»

پدر : «نترس بابا، اینها مخالفان جمهوری اسلامی هستند که فک کنم تلویزیون را هک کرده اند!»

دختر: «‌ این خانومه که مثل طالبان یه تار موشم پیدا نیست، چجوری مخالف رژیم هم هست!؟»

پدر : «باباجان قصه اش درازه اما اینها یک مشت گنگستر مذهبی بودن که بعد از رسیدن به پول و قدرت افتادن جون هم و اونها که پیروز شدن، اینهایی رو‌ که الان میبینی به قتل رسوندند و الان چهار دهه هست که میخوان این خانم و آقا از مسئولان مادر ق نظام انتقام بگیرن»

دختر: « بابا جان این آقا که نهایت میخوره ۴۵ سالش باشه، مطمئنی اشتباه نمیکنی؟»

پدر : « نه بابا جان، ایشون یک پیرمرد فسیل ۷۳ ساله هست که زلفاشو ۳۰ سال پیش تو این عکس رنگ کرده و الان هم معلوم نیست مرده است زندس، اما هر چی هست طرفدارای چیزمشنگش مثل امام زمان منتظرن با همین شمایل عکس ۳۰ سال پیش ظهور کنه!»

دختر در حالیکه برگ هایش ریخته بود :

مگه میشه تو قرن ۲۱ معلوم نباشه کسی زندس یا مرده؟ بن لادن هم با اون عظمت منفی اش بالاخره از ته غار و کوه یک پیام تصویری میفرستاد همیشه!»

پدر با لبخند :

« دخترم، مرده و زنده بودن این فرد مهم‌نیست، آنچه مهم است از مد افتادن عقاید این افراد شیاد است»

دختر : « خب بابا جان اینها ماهواره و تلویزیون و اینترنت ندارند ببینند اکثریت مردم عادی چه نگاه منفی به روسری و این ۵۷ تی ها پفیوز دارند؟ اینها ندیدند که مردم به اینها چه میگویند؟ اینها نمیدانند مردم شعارهایی مثل رضا شاه روحت شاد را سر دادند؟»

پدر : « دخترم اینها در دروغگویی و حرام لقمگی با آخوندها مسابقه گذاشته اند. زمان شاه رفقایشان آدم کشی میکردند، گردن شاه میانداختند. آخوندها سینما آتش میزدند، اینها گردن شاه می انداختند، صمد بهرنگی شنا بلد نبود و غرق شد، اینها گردن شاه انداختند. تازه همین شعار ۵۷ تی سوز رضا شاه روحت شاد را هم برای آنکه از دهن مردم بیاندازند، گفتند کار رژیم است و سعی کردند در مقابلش شعار مصدق روحت شاد را قرار دهند»

دختر : «مصدق !؟ خب اگر نظام میخواست شعار رضا شاه روحت شاد را فراگیر کند، چرا از تلویزیون مثل همین الان خودش پخش نکرد و‌ گردن سلطنت طلبها نیانداخت! عجب گروهی هستند این عوضی ها، این همه از مردمی که شعار رضا شاه روحت شاد را در دی ماه ۹۶ و آبان ۹۸ سر دادند، به خاک و خون کشیده شدند و این همه نظام بابت کشتار آبان ۹۸ هزینه داد، خب چرا اگر دنبال جا انداختن این شعار بود، خودش پخش نکرد و گردن سلطنت طلبها نیانداخت؟»

پدر : « دخترم، مردم بیدار شده اند و دیگر روش های غیر اخلاقی و ترور فیزیکی و شخصیتی جواب نمیدهد و سرانجام معلوم میشود مردم به چه کسی میگویند روحت شاد و به چه کسی میگویند ساکت باش. اینها فکر میکنند چون از همه بیشتر در راه برپایی اسلام و رسیدن به بهشت کشته داده اند، پس حق با این ها است. کسی که برای الله میجنگد، پاداشش را از همان الله بگیرد نه از مردم ایران»

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
17 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها