مجتهدی که پوست خودش را می کَند و در کیسه میریخت

واقعا این آخوندها در مزخرف گویی و توهین به شعور مخاطبانشان نظیر ندارند. این جماعت با گفتن اینگونه مزخرفات قصد دارند اختیار تعقل و اندیشیدن را از پیروانشان سلب کنند.

اخیرا در یکی از وبسایتهای وابسته به حوزه علمیه قم، یک آخوندی به نقل از فرزند شیخ عباس قمی (محدث قمی) چنین نوشته است:

حجت الاسلام خسروی به عمر پربرکت مرحوم شیخ عباس قمی اشاره و بیان کرد: نمونه دیگر مرحوم شیخ عباس قمی است که بیش از ۷۰ جلد کتاب نوشته است که یکی از آنها کتاب مفاتیح است. می بینیم امروزه در هر منزل و مسجدی کتاب مفاتیح شیخ عباس کنار قرآن کاربرد دارد.

وی ادامه داد: من  بدون واسطه از فرزند ایشان مرحوم میرزا علی آقای محدث زاده شنیدم که فرمود:

پدر ما در نجف وقتی کتاب می نوشت بعد از چند روز انگشتان دست ایشان پوست اضافی در می آورد و این پوست های اضافی را قیچی می کردند و در کیسه ای می ریختند! و به من وصیت کرده بودند که پس از مرگم این کیسه را در کفنم قرار دهید، من که دستم خالی است و کاری برای اسلام نکرده ام این کیسه روز قیامت به ائمه(ع) بگوید من برای شما این قدر کار کرده ام.

 

وبسایت حوزه

تازه ترین قدیمی ترین پر رای ترین
پیام رسانی در صورت
MazdYasna
عضو

با همان مصداق اگر قبول کنیم شخصی مانند سعید طوسی چه چیزی را قیچی کند که در راه اسلام آن را صرف کرده باشد؟

Lighthouse
عضو
Lighthouse

مردم بزودی پوست مجتهدها را خود می کنند و در مستراح می ریزند.
آخه کتاب های اینا مثلا در باره چیه؟ یا در مورد سکس با عمه و خاله و فک و فامیله یا با خر و اسب و بز و سگ و بقیه جانوران.
یارو کافیه چند تا فیلم هارد کور پورن نگاه کنه که اغلب اسلامیا مشتری های پر و پا قرص فیلم‌های پورنند بعد میشینه تو حوزه در مورد انواع سکس کتاب می نویسه. این که کتاب نوشتن در مورد فیزیک گوانتم نیست. یارو آخونده بیکاره و سوپر حشری می شینه کتاب می نویسه و احتمالا خود ارضایی می کنه. این که هنر نشد.

Senobar
مهمان
Senobar

تمام کسانی که به این لینک در سایت گویا منفی داده اند سایبری هائی هستند که در بالاترین جولان می دادند. برای هر کامنت جداگانه پول می گرفتند شما آنها را از کار بیکار کردید برای همین انقدر عصبانی اند!..

Kaafer
عضو

احتمالا پوست ختنه‌اش را هم نگاه داشته بوده که به ائمه بگوید ببینید برای شما اینقدر بریده ام.