محمود احمدی نژاد در« نقش» اپوزیسیون نظام

احمدی‌نژاد: می‌خواهند به چینی‌ها یکی از جزایر ایران را بدهند

محمود احمدی‌نژاد در دیدار با جمعی از مردم استان قزوین گفت:
به گزارش دولت بهار، بدتر از آن، حالا آمده اند یک قرارداد با چین بسته اند که آن را دیگر به مجلس هم نمی برند که بخواهند ۲۰ دقیقه ای تصویب کنند! و فاجعه بار اینکه وقتی می گوییم چرا محتوای آن را منتشر نمی کنید؟ شما دارید ۲۵ سال تعهد می دهید، جسته و گریخته خبرهایی بیرون می آید که فلان جزیره را می خواهند بدهند، فلان جا را می خواهند بدهند و می خواهند نیروی نظامی وارد ایران کنند که همه اش خلاف قانون اساسی است.

می گویند طرف چینی گفته متن آن منتشر نشود! گفتیم به او چه ربطی دارد؟ حق ملت ایران است.
فردا طرف چینی می گوید این کار هم نشود، آن کار هم نشود! مگر آنها حاکم بر کشور هستند!؟

می گویند آمریکایی ها می فهمند و خرابکاری می کنند! یعنی آمریکایی ها خبر ندارند!؟ اسرائیل می آید در تهران اسناد سری و فوق سری را برمی دارد و می برد، آنوقت از این خبر ندارند؟ اصلا چین بدون رضایت آمریکا می آید با ما قرارداد می بندد!؟ این ها سوال است. فقط ملت نباید بدانند!


پیام احمدی نژاد به مناسبت زادروز فردوسی

بسم الله الرحمن الرحیم

زاد روز حکیم ابوالقاسم فردوسی، برهمگان مبارک باد.

ایمان ناب، زمان شناسی، مسئولیت شناسی، ایران شناسی و عشق بی پایان او به ارزش های الهی و انسانی و دیار مهربانی و انسانیت، ایران، خمیرمایه خلق اثرجاودانه شاهنامه است.

حکیم شجاع و فداکار ما، با درک عمیق از لطمات سنگینی که جامعه انسانی از سرکوب و تحقیر ملت ایران طی حدود ۲۰۰ سال از ناحیه دشمنان تاریخی و اهریمنان ضد بشر متحمل شد، بر بازیابی هویت موحد، آزادیخواه، عدالت طلب، صلح جو و تمدن ساز ملت بزرگ ایران همت گماشت و تمام عمرخود را صرف احیا و ترویج فرهنگ متعالی این سرزمین اهورایی کرد.

او با شیره جان خود و اهتمام والا، چارچوب و مرزهای فرهنگ آسمانی ایران عزیز را به خوبی تبیین کرد و آن را به نمایش گذاشت.

بدون شک نقش این عزیز یگانه و شاعر پر آوازه قبل از او، یعنی رودکی بزرگ، در حفظ و گسترش ارزشهای انسانی و الهی و دمیدن روح سلحشوری در ملت ایران و دیگر ملل عالم، بی بدیل و شایسته افتخار ابدی است.
جالب است که فرودسی، در سال رحلت رودکی پا به عرصه وجود نهاد. گویی که رودکی چون یک سرباز وطن پرست، امانت نگاهبانی از هویت و فرهنگ این مرز و بوم را به نگاهبان امین بعدی، یعنی فردوسی تحویل داده است.

به گمانم، امروز به شدت نیازمند تکیه بر هویت ایرانی و به سان فردوسی، نقش آفرینی مردان و زنانی از دیار فتوت و جوانمردی هستیم.

تردید ندارم که به فضل الهی، این بار خیل عظیم جوانان این سرزمین آرش وار، سربلندی، پاکی، عشق و ایمان را در سرتاسر دیارمان منتشر خواهند کرد.

آمین
خادم ملت ایران
محمود احمدی نژاد
اول بهمن ۱۴۰۰

منبع: دولت بهار

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها