مراقب شعارهایی که در دهانمان میگذارند، باشیم؛ مجاهدین، استمرار طلبها، تجزیه طلبها،خودشان بخشی از مشکل هستند!

ملت ایران از قومیت های مختلف و افرادی با مذاهب و عقاید گوناگون تشکیل شده است و همین رنگین کمان زیبا ایران ما را تا کنون زنده نگاه داشته است. اینکه در تظاهراتها مردم شعارهای مختلفی بدهند و خواسته های گوناگونی را مطرح کنند، هیچ جای نگرانی ندارد. برای مثال مشروطه خواهان روی شعار رضا شاه روحت شاد مانور میدهند و عده ای از جمهوری خواهان روی جمهوری ایرانی؛ حالا اینکه این جمهوری ایرانی چیست، خدا داند!

آیت الله بی بی سی حافظ بیضه های نظام که معرف حضورتان هست، هم در آبان ۹۸ و هم در تظاهراتهای اخیر _ که در اعتراض به قتل بیرحمانه جاویدنام مهسا امینی برپا شده است _ کلیپ کوتاهی را منتشر کرده است که خانمی در میان جمعیت قلیلی در یکی از خیابان های فرعی فریاد میزند مرگ بر ستمگر ، چه شاه باشه چه رهبر!  این شعار تاریخ مصرف گذشته که رنگ و بوی مذهبی دارد و مربوط به دوران پر التهاب سال ۸۸ است، کاملا در امتداد شعار نه شاه، نه شیخ مجاهدین است.

در سال ۸۸ مردم درخندق جمهوری اسلامی اسیر بودند و شعارهایی هم که سر داده می شد، اکثرا همچنان بر مدار الله و حسین میچرخید و خرده ای هم نمیشد از آن شعارها گرفت، چرا که کاندید مورد علاقه جریان هدایت کننده آن تظاهرکنندگان، نخست وزیر خمینی بود؛ همو که از دهه سیاه شصت به عنوان دوران طلایی نام می برد!

تا اینجای کار ایرادی بر آن شعارها و جو غالب آن روزها نیست اما پس از دی ماه ۹۶ و آبان ۹۸ مردم با شعار اصلاح طلب، اصول گرا، دیگه تمومه ماجرا و رضا شاه روحت شاد، از خندق استمرار طلبان بیرون آمدند و مبارزات ملت وارد فاز ملی گرایی شده است و همانطور که همه شاهد هستیم، مردم روز به روز از جریان متعفن استمرار طلبان و اسلام کذایی ایشان فاصله گرفته اند و دیگر مقوله دین در شعارهایشان رنگی ندارد.

این فاصله گرفتن مردم از دین و جمهوری اسلامی و انقلاب  سیاه و کثیف ۵۷ و عوامل دخیل در آن خودکشی ملی ، به مذاق  زباله های غیرقابل بازیافت ۵۷ تی خوش نیامده است و از دی ماه ۹۶ ما شاهد هستیم که این جریان های متعفن و فاسد میخواهند دریای خروشان خشم و خرد مردم را دوباره به باتلاق انقلاب اسلامی _ اما اینبار از نوع تلطیف شده آن _ هدایت کنند.

در  این شرایطی که ۴۳ سال از مرگ شاه گذشته است و تاریخ در محکمه وجدان، او را در برابر تروریست های مسلمان و چپول ۵۷ تی سربلند کرده است؛ نشاندن نام کسی که تا آخرین لحظه از حیات خویش به ایران و ایرانی اندیشید، در کنار نام کوتوله حقیری به نام خامنه ای، نه تنها حماقت است، بلکه نشان از آن دارد که پس مانده های بابا صدام و امام و مصدق الله که جاده صاف کن خمینی بودند، بیکار ننشسته اند و مشغول موج سواری اند.
یادمان باشد در سال ۵۷ یکی از شعارها این بود که بگو مرگ بر شاه، و اما در آن دوران تب آلود هیچکس نپرسید این اهریمنی که میگوید :بگو مرگ بر شاه، چه کسی است!؟
هر جنبش و هر اعتراض و انقلابی را میشود از شعارهایی که در آن دوران توسط مردم سر داده میشود، شناخت! برای درک پدیده اوباش لمپن ۵۷ تی فقط کافی است به شعارهایی که این جماعت در آن زمان سر میدادند، نگاهی بیاندازید تا حساب کار دستتان بیاید.

آن موج سوارانی که با زیرکی در لوای مبارزه با خامنه ای همچنان مشغول به مبارزه با استخوانهای شاه هستند، همان اوباشی هستند که در زمان انقلاب اسلامی با شعارهایشان ایران را به روز فعلی اش انداختند.
این شما و این شعارهایی که مجاهدین و فدایی ها و توله سگ های خمینی بر ضد دکتر بختیار و شهبانو فرح پهلوی ساختند
:

شاه جنایت می‌کند، جنده زیارت می‌کند.

فرح شورتت چه رنگه؟ کارتر می‌گه سه‌رنگه.

کارتر فرحو با نازش می‌خواد، شرکت نفتو جهازشمی‌خواد.[۱۵]

فرح پاشو جا بنداز، کار جیمی رو راه بنداز[۱۶]

فری غصه نخور مملی بمیره جیمی خودش میاد تور رو می‌گیره[۵]

اشک چشم ما شوره، کارتر با فرح جوره[۱۷]

شعارهای ضد بختیار

این است شعار بختیار، منقل و وافور رو بیار

بختیار، بختیار، مأمور بی‌اختیار، سگ جدید دربار (نسخهٔ دیگر: نوکر بی‌اختیار).

نه شاه می‌خوایم نه شاهپور، مرگ بر این دو مزدور.

کابینهٔ بختیار، توطئه آمریکاست.

بختیار شیره‌کش، باید بره مراکش.

وای به‌حالت بختیار، اگر امام فردا نیاد۱۸.

بختیار توله‌سگ، آقا میاد صددرصد

یک مملکت، یک دولت، آن هم به‌رأی ملت[۱۹]

بختیار بختیار منقلت رو نگه‌دار. (در پاسخ شعاری که هواداران بختیار ساخته بودند که «بختیار بختیار سنگرتو نگه‌دار»)[۲۰]

فرموده خمینی برچیدن یزید است / کابینه بختیار یک حیله جدید است.[۸] [۲۱]

شعارهای مربوط به گروه‌های سیاسی

تنها ره رهایی، راه مجاهدین است

درود خلق و خالق، نثار تو مجاهد

تنها ره رهایی، پیوند با فدایی

فدایی، فدایی، تو افتخار مایی

درود بر فدایی، سرچشمه رهائی[۵]

تنها ره رهایی، مسلسل مجاهد و فدایی

درود بر فدایی، رزمندهٔ نهایی[۲۴]

در شخمی و آسان بودن انقلاب ۵۷ همین بس که شعارهای این جماعت گاهی جنبه سرگرمی هم داشته است :

ما اعتراض داریم، شوهر نیاز داریم

چرا جوونا رو کشتین، ما رو بی‌شوهر گذاشتین[۵]

مجاهدا شعار میدن شاه بمیره ناهار میدن[۲۹]

بی شک با این شعارهای سخیف و‌کثیف سرنوشتی بهتر از این هم نمیتوانستیم داشته باشیم!

در هر تظاهراتی، حتی در اوج خشم و جنون حواسمان باشد که یک بار یک نفر با گفتن بگو مرگ بر شاه، ایران را ۱۴۰۰ سال به عقب برد، مبادا در این روزهایی که همبستگی ملی ایرانیان_ با نام مقدسی که رمز شده است و پایه های موریانه خورده این خانه پوسیده ( جمهوری اسلامی) را به مرز فروپاشی رسانده ، دوباره نفوذی های جریان های روسیاه دخیل در انقلاب سیاه ۵۷، جنبش اخیر را به سرنوشت جنبش سبز دچار کنند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

0 نظر
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
0
اگر مایلید نظر بدهیدx