مرگ بر جمهوری اسلامی!

یکی از کارهایی که «نظام» با زیرکی در اعتراضات انجام میدهد، مهندسی کردن خشم مردم است. یعنی مثلا وقتی میبینند مردم بسیار خشمگین هستند، ترجیح میدهند از «رییسی» قصاب در نقش کیسه بوکس و محافظ اصل نظام استفاده شود. رییسی احمق که فریب مجتبی خامنه ای حرام زاده را خورد، اکنون باید فهمیده باشد که او هیچوقت از مقام قصابی و سلاخی رهایی پیدا نمیکند، حتی اگر اسم جدیدش رییس جمهور باشد!

برادران قاچاقچی سپاه خیلی دوست دارند شعارها بیشتر سمت رییسی برود اما مردم هوشیار ایران با هدف قراردادن مشکل اصلی، یعنی «خامنه ای» کفتار، خواب را از چشمان او ربوده اند.

یک نکته مهم دیگری که نباید فراموش شود، «سپاه» است. سپاه با زیرکی میخواهد تنها «ملایان» را مقصر وضع کنونی معرفی کند و در زمان ساعت صفر، چه بسا با قربانی کردن مشتی مرده متحرک شکم گنده زن باره، بخواهد سیستم مافیایی فعلی را حفظ کند.

براستی خامنه ای بدون اسلحه سپاه کیست؟ اگر بسیج زیر نظر سپاه پاسداران بیضه های نظام فقط برای یک روز از جنایت و حمایت از خامنه ای دست بردارد، خامنه ای چه قدرتی دارد؟ هیچ!

کشتی نظام از همه طرف سوراخ شده است. اینکه فقط رییسی و حتی خامنه ای را مقصر معرفی کنیم و از نقش سپاه قاچاقچی و ایران فروش که عملا تبدیل به مهره اسراییل و روسیه در منطقه شده است؛ بگذریم، خطایی جبران نشدنی است.

باید پیکان اعتراضات در کنار خامنه ای و رییسی، متوجه سپاه جنایتکار هم باشد. دزدان و غارتگران و اختلاس گران اتفاقا نه ریش دارند و نه خانواده هایشان شبیه خانواده های بسیجی است؛ آنها از قضا بهترین کت و شلوارها را میپوشند و در مکانی خارج از ایران خانواده هایشان را مستقر کرده اند و خودشان هم چمدان بسته، تا آخرین نفس شیره جان «ایران» را مینوشند و‌در ساعت سقوط با هواپیماهای اختصاصی از جهنمی که در ایران اشغالی ساخته اند، فرار میکنند.

سپاه پاسداران بیضه های نظام با زیرکی میخواهد فقط آخوندهای خوک صفت را مقصر وضع فعلی معرفی کند و‌خودش را کنار بکشد؛ در این نظام همه مقصر هستند، چه آن اوباش ۵۷ تی که با یک کلاغ چهل کلاغ کردن اشتباهات ساواک راه را برای به «خلافت» رساندن خمینی باز کردند و‌چه آن زباله های غیر قابل بازیافت چپ و تروریست ۵۷ تی که امروز کت و شلوار پوشیده اند و شورت چریکی خود را آویزان کرده اند، همه و همه مقصر وضع فعلی هستند.

دست اندرکاران ابلهانه ترین انقلاب تاریخ سعی میکنند اشخاص را در سیستم مورد حمله قرار دهند اما مردم باید با هوشیاری شعار «مرگ بر جمهوری اسلامی» و «مرگ بر سپاهی و بسیجی» را فریاد بزنند تا همه بدانند فریب بزرگی که در سال ۵۷ با تکیه بر دروغگویی و تزویر و اعمال تروریستی و در آخر محیط مناسبی که حاصل عقب ماندگی ۱۴۰۰ ساله فرهنگ ما است،سوار بر گرده های ما شد، وقت پیاده شدنش است.

اگر میخواهیم جمهوری اسلامی برود، باید جمهوری اسلامی را از میان برداریم؛ جمهوری اسلامی هم یعنی خامنه ای و بیت رهبری، یعنی خاتمی و روحانی و لپ گلی امام، یعنی بسیج و سپاه و نیروهای قدس و لباس شخصی، یعنی نایاک و همه چپول هایی که هنوز به مفاد پیمان ۵۷ که میان ایشان ( ارتجاع سرخ) و ارتجاع سیاه بسته شد، پایبندند؛ همان اوباشی را میگویم که در بی بی سی فارسی و نایاک و لانه زنبوری مثل رادیو «ژمانه» مشغول یاری رساندن به جمهوری اسلامی هستند.

مرگ بر جمهوری اسلامی یعنی مرگ بر تمام خوک زادگان و قلم فروشان و فواحش سیاسی که در نایاک ها مشغول بزک کردن نظام هستند. مرگ بر جمهوری اسلامی یعنی انکار انقلابی که سراسر دروغ بود. مرگ بر جمهوری اسلامی یعنی انکار منقلی های ملی نما که برای خمینی «بشارت نامه» نوشتند و برای جوانان پس از انقلاب «خندق» کندند.

مرگ بر جمهوری اسلامی یعنی مرگ بر تمام اوباشی که در خارج از کشور انگشت بر خون نداها و سهراب ها و پویاها زدند و برای ییلاق و قشلاق ایران رفتن، تبدیل به فاحشه سیاسی شدند.

مرگ بر جمهوری اسلامی یعنی انکار آنچه از ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ در ایران کلید خورد.

مرگ بر جمهوری اسلامی

سپاهی ،بسیجی، این آخرین پیام است…

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها