مرگ خامنه ای توسط روس ها

انقلاب ۵۷ موهبتی بود که نصیب شوروی آنزمان و روسیه فعلی شد. روسها در خواب هم نمی دیدند که ایران  قدرتمندترین متحد امریکا در مرزهای جنوبی اش، ظرف چند ماه متحول بشود و به کانون امریکا ستیزی در جهان تبدیل شود. به خاطر همین است که اگر روزنامه های سال ۵۸ را مرور کنیم می بینیم شوروی مثل یک مرغ که جوجه اش را زیر پر و بال می گیرد، رژیم آمریکاستیز آخوندها را بسیار ماهرانه تر و خشک می کرد و آنها را در استقرار حکومت نوپایشان یاری میداد.

آنها از طریق عوامل پیدا و پنهانی که در ایران داشتند، هیئت حاکمه جمهوری اسلامی را در اتخاذ سیاستهای تند و ویرانگری همچون توقیف اموال شرکتهای غربی در ایران، اخراج مستشاران امریکایی، فسخ قراردادهای خرید اسلحه های مدرن امریکایی، انگلیسی و ایتالیایی و حمله به سفارت امریکا یاری میدادند و آنها را تشویق و پشتیبانی می کردند.

زمانی که طالقانی بطرز مشکوکی مرد، بسیاری بر این باور بودند که اگر این مرگ عمدی بوده حتما کسانی قصد داشتند که با از میان بردن طالقانی که عنصر معتدل تری بود، او را حذف کنند تا راه برای خمینی ویرانگر هموار گردد. هرچه خمینی بی رقیب و بی مزاحم باشد برای سیاستهای شوروی بهتر است.

از ابتدای انقلاب تاکنون بسیاری از افراد رده بالای جمهوری اسلامی با مرگ مشکوک مرده اند از طالقانی بگیر تا بعد لاهوتی، چمران، فلاحی و عده ای از فرماندهان ارتش و غیره.

بعد در دوره خامنه ای، مرگ دو نفر کاملا به نفع خامنه ای بود که هردو بطرز مشکوکی مردند: احمد خمینی و رفسنجانی.

ممکن است عامل این مرگها دستگاه اطلاعاتی رژیم باشد اما احتمال این هم هست که روس ها برخی از این افراد را از میان برداشته اند تا به مهره اصلی ضدامریکایی و افراطی خودشان کمک کنند.

اگر این تحلیل درست باشد، خامنه ای کاملا مرهون روس هاست و مجبور است دربست خود را در اختیار روس ها قرار بدهد. اگر به رویدادهای چند ماه اخیر هم توجه کنیم می بینیم عملا جمهوری اسلامی تبدیل به سگ زنجیری روسیه شده و هرجا که آنها اراده کنند، این رژیم را هم با خود می برند. از توقف در برجام بگیر تا ورود به جنگ با اوکراین. این حد از سرسپردگی مطلق را حتی بلاروس هم ندارد.

شاید خامنه ای خودش هم می داند که اگر به خواستهای روس ها تمکین نکند، مثل رفسنجانی سرش را زیر آب می کنند. خامنه ای بخوبی میداند که بسیاری از فرماندهان سپاه، نیروی انتظامی و مهره های درشتوزارت اطلاعات در روسیه آموزش دیده اند و روسیه روی آنها نفوذ دارد. اگر خامنه ای مطابق میل پوتین رفتار نکند بعید نیست روسها او را بکشند و یکی از عوامل کاملا مطیع خود را روی کار بیاورند. بنابر این خامنه ای راهی جز اطاعت از ولادمیر پوتین ندارد.

اگر روسیه روزی احساس کند که منافعش با فردی بغیر از خامنه ای بهتر تامین می شود، بدون شک خامنه ای را مثل پشگل زیر پای خود له می کند.

واقعا هرطور که فکرش را بکنید، بیرون آمدن مردم ایران از این بدبختی و فلاکت بسیار بسیار سخت است و با ایشالله ماشالله کار درست نخواهد شد. تاوان اشتباه انقلاب ۵۷ بیش از حد تصور است. راه بسیار سخت و مشکلی در پیش داریم.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

0 نظر
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
0
اگر مایلید نظر بدهیدx