معرفی رادیو منوبشنو

هر گاه چیز خوبی میبینم باید بروم و به همه بگویم تا دیگران هم از آن چیز خوب سهمی ببرند. این چیز خوب این بار رادیو منوبشنو است. اگر شما هم مثل من از روند تکراری و گاه سطح نازل گفتگوها در برخی شبکه های ایرانی خسته شده اید سری به این رادیوی کوچک بزنید و از بحثهای پر بار اجتماعی و علمی و فرهنگی که این رادیو در اتاقش در کلاب هاوس برگذار میکند بهره ببرید. فایلهای صوتی اتاقها را در کانال تلگرام این رادیو نیز میتوانید بیابید که منبع بسیار مفیدی از مسائل گوناگون با شرکت کارشناسان و محققان ارجمند را در اختیار شما میگذارد.

https://t.me/Radio_manobeshno

باید به خانم زهره شیرخدائی و دوستان برای انتخاب دقیق و هوشمندانه مباحث آفرین گفت و برای این رادیو آرزوی موفقیت کرد. بنده از کم و کیف برنامه های محدود این رادیو ا طلاعی ندارم و صرفا این یاداشت کوتاه را برای معرفی اتاقهای پر بار آن در کلاب هاوس به اشتراک گذاشته ام.

حال که صحبت از کلاب هاوس شد همینجا عرض کنم که علیرغم استقبال گسترده جامعه ایرانی از کلاب هاوس هنوز در زمینه  عبارات  فارسی مناسب برای عبارات معادل انگلیسی کمبود وجود دارد. برای مثال این عبارت که بعضی از شرکت کنندگان میگویند که “خیلی لطف کردید که من را بالا آوردید” بی شک احتیاج به جایگزین بهتری دارد.

به اشتراک بگذارید: