مقام نفهم رهبری، اشتباه به عرضتان رسانده اند؛ ژاپن اسلامی در کار نیست، اما کره شمالی اسلامی،شاید!

«من شنیده ام که در برخى از محافل سیاسى حساس دنیا گفته شده که ما نخواهیم گذاشت یک ژاپن اسلامى در این منطقه به وجود بیاید. آن ژاپن اسلامى، شما هستید»

این خزعبلاتی که خواندید، اراجیف پای منقلی است که حداد شیره ای، پدرزن مجتبی،چند سال پیش در دهان رهبر نفهم انقلاب گذاشت و دقیقا پس از این تاریخ ما روز به روز به جای ژاپن اسلامی، به سوی کره شمالی اسلامی شدن حرکت کرده ایم.

این هم بماند که اصلا اگر ژاپن اسلامی بود، هرگز پیشرفت نمیکرد و ژاپن، ژاپن امروز نمی شد.

دلسوزان ایران زمین از سالها پیش هشدار دادند که خطر کره شمالی شدن ایران بسیار است اما شوربختانه عده ای خوشبین یا بهتر است بگوییم ماله کش استمرار طلب سعی کردند با برجسته کردن منابع طبیعی ایران اینگونه القا کنند که نه، ایران هرگز کره شمالی نمیشود!

در این چند روزی که بحث سهمیه ای شدن نان در فضای مجازی و غیرمجازی غوغا کرده است، خوشبین ترین افراد معتقد به جمهوری اسلامی هم فکر نمیکردند که روزی برسد که نان هم در ایران جیره بندی شود.

آن روزها که ابلهان ساندیسی و چلوکبابی نسل پس از انقلاب، شانه به شانه اوباش ۵۷ تی داخلی و خارج نشین مشغول به حمایت از نظام بودند و هر چهارسال یک بار انگشت خویش را رنگی میکردند، هرگز فکر نمیکردند که روزی ایران کهن به چنین روزی دچار شود!

براستی میراث این انقلاب جاهلانه چه بود؟

۸ میلیون ایرانی را آواره دشت و‌جنگل ها و‌کمپ های پناهندگی کردن؟

مشهد را تبدیل به پاتایای شیعیان کردن؟

گوشت قرمز خوردن را آرزوی اکثریت کردن؟

ترویج چند همسری و لاشی بازی قهرمانانه؟

نام ایران را مترادف با تروریسم کردن؟

امثال سعید طوسی ها را مومن خطاب کردن؟

دین و‌اعتقادات و خدا و پیامبر خیالی مردم را به لجن کشیدن؟

چند نسل را گرفتار اعتیاد مهندسی شده کردن؟

صادر کردن دختران ایرانی به فجیره امارات و اربیل و استانبول را حاشا کردن؟

فرار مغزها را باعث شدن!

تن فروشی را به شغلی عادی در میان زنان مطلقه تبدیل کردن!

تمام رودخانه ها و دریاچه ها را خشک کردن

کلیه فروشی و چشم فروشی و کبد فروشی را تجارتی کردن!

و در آخر نان را هم از سفره مردم دزدیدن، براستی به چه افتخار میکنید؟

ای حرامیان چپول و اسلامی و نادان، ای ننگ و نام بر اسم و صورت و انقلاب کثیفتان! از جان این مردم چه میخواهید؟

براستی آن پول خونینی که نایاکی ها به شما پرداخت میکنند، ارزش این همه جنایت را دارد؟

ای قلم فروشانی که قلم فروختید و خانه هایتان را در لندن و لس آنجلس آباد کردید، آیا نمیبینید مردم به چه روزی افتاده اند؟

آن آیت الله های حرامزاده که برای بیرون بودن یک تار مو فرمان به قتل و‌کشتار میدهند، چگونه در مواردی اینچنینی چو‌ گران شدن نان خالی، صدا از ایشان در نمی آید؟

چگونه سپاه پاسدارانی که قرار بود پاسدار خون شهدا باشد، چنین به جاکشی اسلامی روی آورده است و هم در صادرات دختران ایرانی به کشورهای همسایه نقش دارد و هم در تجارت مواد مخدر؟ این بود راه همت و باکری؟

این بود معنویاتی که آن خمینی اهرمن وعده اش را داد؟

دلخوش به این مقدار نباشیم؟

آقای دانشجوی مثلا عدالت خواه! براستی آنقدر احمق هستید که فکر میکنید بیت رهبری جدا از خامنه ای دزد است؟ براستی فکر میکنید فقط قالیباف دزدی میکند!؟ از رهبر تا سرباز آن نظام جملگی دزد و راهزن هستند. اگر به همان خزعبلات دروغینی که در مورد مولای آدمکشتان، علی طالبی (ک) به شما آموزش دادند، رجوع کنید، میبینید که علی خیالی شما در برابر زیاده خواهی برادرش از بیت المال آهن گداخته به او حوالت میدهد، آنگاه شما ابلهان چه در این رهبر مفلوک انقلاب دیدید که انتظار دارید برای شما عدالت را به ارمغان بیاورد؟

رهبر انقلاب شما سگ دست آموز پوتین جنایتکار است. رهبر انقلاب شما باعث و بانی تباهی ایران امروز است. چند روز پیش اوباش مافیای مشهد گرانی ها را به دولت قبل ربط دادند اما حالا خارج از این دعواهای زرگری و واقعی میان باندهای قدرت در نظام لاشخوران ۵۷ تی، آنکه حکم تنفیذ این رییس جمهورها را امضا کرد، چه کسی بود؟

چه کسی نظرش به لات و لمپنی به نام احمدی نژاد نزدیک تر بود؟ چه کسی حسن روحانی فرزندکش را برای به ثمر رسیدن برجام انتخاب کرد!؟ براستی فکر میکنید چه کسی جز خامنه ای مکار و بی رحم پوست خربزه ریاست جمهوری در این شرایط خطرناک را به زیر پای رییسی انداخت تا او از گزینه های لیست رهبری آینده حذف شود و مجتبی خامنه ای حرام لقمه، بی رقیب تر از همیشه منتظر مرگ ددی بماند!

بیدارشوید! ای اوباش بسیجی، بالاخره داستان این تظاهرات های مسالمت آمیز هم روزی به سر خواهد آمد و سرانجام روزی جواب گلوله، گلوله خواهد بود. بترسید از روزی که آخوندکشی و بسیجی کشی و شکار پاسداران انقلاب، هدف مردم شود.

دیر یا زود سرکوب مردم بی دفاع، بی اثر میشود و درست برای همین است که شما حرامیان باید به تاریخ رجوع کنید. سرگذشت هویداها و جهانبانی ها و رحیمی ها را ببینید، اینها قهرمانان ایران بودند و جز خدمت به این مرز و بوم کاری نکردند، اما در پایان خشم مردم محوشان کرد. بدا به حال شما حرامیان که نه تنها هیچ خدمتی به ایران نکردید، بلکه با دزدی و غارت و تجاوز و احتکار و بی لیاقتی ایران را تبدیل به ویرانه ای کردید که دارد نفس های آخرش را میکشد.

نگاهی به برخورد مردم با فضولان امر به معروف بیاندازید تا حساب کار دستتان بیاید. نگاهی به سرگذشت دژخیم حمید نوری بیاندازید؛ نگاهی به پااندازان چپ و بی شرف ۵۷ تی چو «فرج نگهدار بیضه های نظام» بیاندازید که برای لقمه ای نان، تن فروشی سیاسی میکنند و مردم آنها را «فاحشه سیاسی» خطاب میکنند.

شما نامردمان که با پول این ملت بی نوا سپاه قدس به راه انداخته اید، نگاهی به سرنوشت پسران صدام بیاندازید. نگاهی به قذافی بیاندازید و در پایان نگاهی به چهره های خشمگین و عصبی مردم در خیابان ها بیاندازید تا بدانید اگر دیر یا زود در سمت مردم نایستید، تکه بزرگتان، گوشتان خواهد بود.

سالها مشتی دانشجوی ته ریشی و یقه بسته، با چهره هایی کریه و کثیف نماد «عدالت خواهی» شده اند اما همین دانشجویان در دیدار با خامنه ای وقتی موضوع فساد در بیت رهبری را مطرح کردند، علی خامنه ای فورا آنها را «خوارج» خطاب کرد و خب همه میدانیم خوارج چه عاقبتی داشتند!

یادتان باشد جمهوری اسلامی یک روز با حجاب، یک روز با کوپن، یه روز با طرح صیانت، یک روز با جیره بندی نان و فردا معلوم نیست با چه! فقط به دنبال مشغول نگاه داشتن مردم است و بس! آنقدر مشغول که ذره ذره بمیرند و منقرض شوند و نفهمند!

در حاشیه: حساب ۲ در ۲ یعنی ۴!

یک مخالف آخوند با «اسلحه» ، دو راس آخوند را چندی پیش در گنبد کاووس کشت! بر فرض این مخالف اگر هم اعدام شود، باز مخالفان ۲ بر یک از جمهوری اسلامی جلو هستند.

صدها هزار ایرانی با دست خالی در سال ۸۸ و ۹۶ و ۹۸ به خیابان آمدند و هزاران ایرانی کشته شدند و هیچ آخوند و بسیجی هم آسیب ندید!

حکومت ۱۰۰۰۰_ مردم ۰

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها