مهسا امینی و سکوت شوم جهان غرب

آنقدر جنایات رژیم نکبت اسلامی زیاد شده و آنقدر پرونده قتل و شکنجه و ظلم و ستم جمهوری اسلامی سیاه و ننگین شده که دیگر نق زدن فایده ندارد. اینها برایشان قتل و آدم کشی عادی شده و محال است این مسیری که انتخاب کرده اند تغییر کند. درنتیجه مخاطب قرار دادن این رژیم بی فایده است.

سوی پیکان اعتراض ما باید به سوی جهان آزاد باشد که اینگونه ناجوانمردانه چشم بر روی جنایات این رژیم کثیف می بندند و درواقع جان یک ملت ۸۰ میلیونی برایشان اهمیتی ندارد اما مرگ یک پورن استار معتاد باسابقه جنایی مثل جورج فلوید برایشان مصیبت عظما بود.

مهسا امینی

باید این خبرها را در رسانه های پرمخاطب انعکاس داد. نباید خسته و ناامید شد. باید احساسات مردم جهان را برانگیخت و ابعاد وحشیگری جمهوری اسلامی را برای مخاطب غیرایرانی روشن کرد. جهان غرب با همه عیب ها و نقایصی که دارند لااقل یک ویژگی خوبی که دارد این است که رای و نظر جمعی حرف اول را می زند و رهبران سیاسی از ترس از دست دادن رای مجبور میشوند علی رغم خواست شان، رفتارشان را با خواست جمعی هماهنگ کنند.

مورد رفتار وحشیانه جمهوری اسلامی با مهسا امینی یکی از آن سوژه هایی است که اگر خوب منعکس شود هزینه زیادی را برای رژیم ایجاد خواهد کرد. این هزینه ها و این تاثیرات درازمدت هستند و نباید انتظار بازخورد فوری را داشت.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

13 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
13
0
اگر مایلید نظر بدهیدx