میهن به چنین رهبرانی نیاز دارد

گرچه خبر بد در مورد دستگیری دو هنرمند مبارز و آزادیخواه کشور؛ یعنی توماج صالحی و قاسم بهرامی ( معروف به شیدای همدانی) هموطنانمان را آزرده کرد. اما حرکات شجاعانه آن ها نور امید را در دل همه مبارزین زنده کرد. این دو در حد توان خود اقدام قابل توجهی کردند که بازتاب آن بسیار فراتر از انشا و مقاله های بی حاصل اپوزسیون نماها و فسیل های فریز شده در سال ۵۷ بوده است.

اما نکته اصلی آن که شاعر شجاع یعنی شیدای همدانی دست بر نقطه حساس ملاها و جمهوری تروریستی اسلامی گذاشت. گرچه به عقیده برخی نیروی سرکوب عامل اصلی حفظ این نظام نکبت است. اما به عقیده من آنچه باعث پایداری این نظام و جولان ملاها در چندصد سال اخیر است، سو استفاده از جهل و خرافات مردم ایران است. طرفه آن که رسوخ خرافات تا مغز استخوان ما ایرانیان حتی قشر تحصیلکرده را نیز متاثر کرده است.

اما شیدای همدانی بدرستی به این جهل و خرافات اشاره دارد. میهن جهت برانداختن این رژیم نکبت اسلامی احتیاج به چنین رهبرانی دارد. ما علاوه بر اقدامات مقتضی دیگر باید یک نکته مهم را سرلوحه کار خود قرار دهیم و آن خرافات زدایی مذهبی از ذهن مردم و بویژه کودکان و نوجوانان است. مطمئن باشید با پرورش این نسل؛ پایه های رژیم آسان تر فرو می ریزد. اما اگر بدون خرافات زدایی مذهبی اقدام به براندازی رژیم اسلامی کنیم . این شیاطین از درب دیگری وارد خواهند شد.

https://mobile.twitter.com/samrajabii/status/1438892087701737477

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
8 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها