نقش وازلینی اصلاح طلبان برای رژیم آخوندها

اگر دقت کرده باشید نقش اصلاح طلبان مثل نقش وازلین است. فقط بدرد یک کار خاص میخورند و در زمانی خاص.

هر وقت که نزدیک انتخابات میشود سر و کله شان پیدا میشود و می آیند تا کار را برای آخوندها ساده و روان کنند. بعد که انتخابات تمام شد می روند تا انتخابات بعدی.

متاسفانه و یا خوشبختانه آنقدر بی پرنسیپ و بی شخصیتند که از این نقش خود شرم نمی کنند و از این اصطلاح وازلینی نه تنها ناراحت نمیشوند بلکه به آن افتخار هم می کنند.

مثلا شما این خانم فاطمه حقیقت جو را ببینید. من اگر جای ایشان بودم سرم را پایین می انداختم و از زندگی در امریکا و استکبار جهانی لذت می بردم و کمک رسان یک مشت آخوند بیسواد و دزد و جنایتکار نمیشدم. آخر چه حکمتی است که اینقدر شما عاشق یک مشت آخوند شپشو و احمق هستید؟

من فرض را بر این گذاشته ام که شما از این کمک رسانی به آخوندها هیچ نفع مالی نمی برید. اگر چنین باشد پرسش من این است که توی مغز شما چه فعل و انفعالی رخ داده که اینطور برای آخوندها که اصلا وجه مشترکی با  ایران و ایرانی ندارند قربان صدقه می روید؟ چرا نمی توانید مثل آدم زندگی کنید؟ آیا در خارج کشور و دنیای آزاد کسی شما را مجبور کرده؟ پس چرا اینقدر خودتان را خوار و ذلیل آخوندها می کنید؟

چرا نمی توانید خودتان را آزاد کنید و سربلند زندگی کنید. واقعا نهایت پستی است که آدم وسیله ای شود تا یک مشت دزد و جنایتکار بر مسند قدرت باقی بمانند و ایران را ویران و شهروندانش را روز به روز فقیرتر و بدبخت تر کنند؟

من از خانم های طرفدار آخوندها مثل این خانم حقیقت جو درخواست می کنم یک لحظه با خود خلوت کنند و به این نکته فکر کنند که دارند به حکومتی سرویس می دهند که ارزش زن در نزد آنها از بیضه چپ یک مرد کمتر است. آخوندها شما را که آدم هم حساب نمی کنند پس روی چه منطقی اینقدر برای آنها می مالید؟ شما بروید کتابهای مشهورترین آخوندها را بخوانید و پای صحبت متجددترین آنها بنشینید. ببینید دیگاه آنها به زن چگونه است؟ از نظر اسلام و بخصوص آخوندها زن یک آلت جنسی است. انها شما را فقط اینگونه می بینند. اگر این را نمی دانید و باور ندارید بدون شک اسلام را نفهمیده اید و یا تصمیم گرفته اید چشمان تان را بر روی واقعیات ببندید.

چرا خودتان را مورد لعن و نفرین هزاران و میلیون ها ایرانی رنج دیده و گرفتار می کنید؟ تداوم عمر حکومت آخوندها هر روز ظلمی است مضاعف بر علیه زنان.

ای کاش اگر کار مفیدی برای نجات هم میهنانتان نمی کنید لااقل وازلین این متجاوزان و یاغیان ضد ایرانی نشوید.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
5 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها