نگاهی به آمارهای جعلی جمهوری جنایت در انتصابات ۱۴۰۰ و نکته های جالب آن

به عنوان یک شهروند ایرانی که تا چشم بر جهان گشود جمهوری اسلامی را دید، به هیچکدام از اعدادی که جمهوری اسلامی اعلام میکند اعتماد ندارم اما از همین اعداد جعلی هم میتوان به یک سری نکات مهم پی برد.

بی بی سی فارسی آماری را گرد کرده است که برای من خیلی جالب بود. اگر فرض بگیریم این اعداد درست باشند، نزدیک به ۴ میلیون کمی بیش، هموطن شریف که در میانشان زندانی و کمیته امدادی و سرباز و کارمند صدا و سیما و دیگر نهادهای دولتی و‌ فامیل های کاندیداهای شورای شهر و غیره وجود دارد، با آنکه دیروز از روی اجبار مجبور شدند رای در صندوق های شعبده بازی رژیم بیاندازند باز هم حاضر نشدند نام هیچکدام از این جنایتکاران را روی کاغذ بنویسند و این افراد را هم باید جزو تحریمی هایی دانست که به زور مجبور شدند رای بدهند اما خودشان رایشان را سوزاندند.

دیروز عده ای از هموطنان شریف و عصبانی از جمهوری اسلامی در جلوی لانه های تروریستی رژیم ( سفارت ها و مراکز اسلامی) در خارج از کشور گاها وقتی کسی قصد رای دادن داشت، او را مورد شماتت و «سزا» قرار میدادند. از همینجا درود میفرستم به این شریف ترین فرزندان این آب و‌خاک که هم به خامنه ای و نظام پوسیده اش نه گفتند و هم به «ویلا و ژیلا» بازی های ییلاقی و قشلاقی، اما نکته ای که نباید فراموش شود این است که همه ما در یک زمان به نقطه مطلوب مورد نظرمان ( در اینجا تحریم سراسری) نمیرسیم. افرادی مثل این حقیر پس از رای دادن در دور اول به محمد خاتمی هرگز در این رای گیری های بی اثر شرکت نکردند و در زمان جنبش سبز هم همانند نداها بی آنکه «رای» داده باشند در تظاهراتها شرکت کردند و امروز هم خوشحال هستند که میبینند سرانجام اکثریت مردم به این نقطه رسیده اند که بدانند در جایی که دیکتاتوری حاکم است رای ما فقط جنبه نمایشی دارد.ما نباید این مهم را هرگز فراموش کنیم که هنوز تا آخر نمایش و آن آخرین سکانس «خونین» راه درازی مانده است . هنوز هم تا پیوستن نیروهای نظامی که بازوی سرکوب نظام در برابر مردم هستند، راه درازی مانده است.

اینکه عده ای از همین الان که هنوز نه به بار است و نه به دار تقاضای عکس برای شناسایی شهروندانی که در خارج از کشور «رای» داده اند بکنند و هنوز به قدرت نرسیده صحبت از دادگاه و جزا کنند نه تنها خوب نیست بلکه کمی مشکوک هم هست؛ البته ناگفته نماند بیشتر این حرف ها از سوی طرفداران مجاهدین زده شده است که فکر میکنند مبارزه فقط انتقام گرفتن از قاتلان مجاهدین در فروغ جاویدان ( مرصاد) و عاملان کشتار ۶۷ است. این حرکات در انتها به نفع جمهوری اسلامی میشود.

در یکی از فیلم هایی که منتشر شده است عده ای از هموطنان شریف و عزیز و صد البته خیلی عصبانی به خانمی حمله کرده اند و این باعث شده است اکنون جمهوری اسلامی زبان دربیاورد که بله مخالفان ما هم که ادعای شعور و دموکراسی و تحمل نظر مخالف را دارند، دست کمی از ما ندارند.

اگر ما به همان صف های ۱۰ نفره و ۲۰ نفره که صبح دیروز در جلوی حوزه های مرده رای گیری در داخل ایران تشکیل شده بود نگاه کنیم، دو نفر از آنها همان کسانی بودند که «رای باطله» و «سفید» داده اند؛ پس حتی در آن صف ها هم مجبور شدگانی وجود دارند که ما نمیتوانیم با نیت خوانی عمل آنها را «جنایت» بنامیم.

در تمام مثلا انتخابات های گذشته این «استمرار طلبان» بودند که مردم را فریب دادند اما اینبار بر فرض محال که آمارهای اعلامی چند برابر اعلام نشده باشد، آرای همتی نشان از عمل کردن مردم به شعار جانباختگان دی ماه ۹۶ دارد:

اصلاح طلب، اصول گرا، دیگه تمومه ماجرا

یادتان باشد در تمام دنیا رژیم ها زمانی کاملا فرو میپاشند که نیروهای سرکوب هم به مردم می پیوندند. این همان راهی است که سالهاست رضا پهلوی روی آن تاکید دارد. ملت از این انتصابات سربلند بیرون آمد و درست است که رژیم عددهای مسخره ای را به عنوان آمار منتشر کرده است اما وزارت اطلاعات و بیت و شورای امنیت عددهای واقعی را خودشان دارند و از این لحظه است که خواب و خوراک از این نامردمان گرفته خواهد چرا که میدانند به قول مموتی آن ممه را «لولو» برد!

همانطور که اهل فن و نخبگان بارها تاکید کرده اند این رژیم بدون مبارزه عملی و پارتیزانی محال است که سقوط کند. دیر یا زود ما یا باید وارد فاز مبارزه «پارتیزانی» با این رژیم شویم و یا شاهد فروپاشی اش به سبک شوروی سابق خواهیم بود.

با رای ندادن در انتصابات ۱۴۰۰ اینبار از روی خندقی که نهضت آزادی ها و استمرار طلبان کنده بودند، پریدیم اما تا این بلوغ شکوفه دهد چه جانهای نازنینی که پر پر نشد…

رژیمی که با کشتن نیم میلیون سوری در سوریه و آواره کردن میلیون ها سوری و ویران کردن کشور زیبای سوریه، اسد را در قدرت نگاه داشت، برای نگاه داشتن نظام در دوران پسا خامنه ای هم قاتل بی مقدار و بی رحمی از تبار محمد تازی را رییس جمهور کرده است تا راه برای حفظ اصل نظام با توسل به خشونت عریان باز باشد. اینها تشنه قدرتند و برای در قدرت ماندن هر جنایتی خواهند کرد. مردم ما باید آماده باشند. دیگر نباید همانند آبان ۹۸ فقط ما گوشت قربانی باشیم. هرکس اسلحه به سمت مردم نشانه میرود باید داروی خودش را برایش تجویز کرد.

رضا پهلوی و طرفداران پادشاهی و جمهوری خواهان غیر «جمهوری اسلامی خواه» ( اگر وجود خارجی داشته باشند) که اپوزیسون اصلی این حکومت هستند حواسشان باشد اگر فرصت ها بسوزد و مردم ببینند عملی که دیروز انجام دادند نتیجه ای نداشته است و تحریمیان و جنبش نه به جمهوری اسلامی برنامه ای برای آینده و نقشه راه «براندازی» ندارد، ممکن است در آینده همه را متعجب کنند. «براندازان» اصیل _ به ویژه آنها که از اسلام هم عبور کرده اند_ باید از سرگذشت «محمد خاتمی» عبرت بگیرند و فرصت سوزی نکنند.

از همین امروز باید قدم بعدی را برداشت. نظام دیروز هم در ذهن مردم و هم در ذهن مسئولان سقوط کرد. تنها مرحله رودررویی خیابانی و پایان کار مانده است که هم پول میخواهد و‌هم نقشه راه و‌هم امکانات و هم تلاش و هم پشتکار و هم فداکاری و هم «خون» و از همه مهمتر «جگر»!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
5 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها