هک کردن تلویزیون، کار مجاهدین نیست

مجاهدین یک گروه ورشکسته و ناتوان است که دیگری رمقی برای مبارزه ندارد. از زمانی که امریکا آنها را خلع سلاح کرد و سپس با کمک سازمان ملل به اردوگاهی در آلبانی منتقل شدند، تنها فعالیت اینها گذران سالهای آخر عمر خویشند و حداکثر سالی یکبار گردهمایی پر زرق و برقی برگزار می کنند و با پرداخت پول سیاستمداران سابق را برای سخنرانی به اروپا می کشانند.

اینها نه شبکه ای در داخل کشور دارند و نه توانایی فنی برای هک کردن سامانه کامپیوتری صدا و سیما.

واقعیت این است که جمهوری اسلامی و سازمان مجاهدین لازم و ملزوم هم هستند. رژیم هرگاه می بیند از مجاهدین خبری نیست و دارد محو میشود، به میدان می آید و به آنها تنفس مصنوعی می دهد. جمهوری اسلامی دوست دارد اپوزیسیونش آن گروهی باشد که مورد نفرت عمومی است.

پاسخ دادن به این پرسش که هک کردن صدا و سیما کار چه کسی است کار ساده ای نیست. حداقل چهار پنج احتمال مختلف وجود دارد ولی قطعا و قطعا کار سازمان مجاهدین نیست.

ساده ترین دلیلش این است که معمولا سازمانها و گروههای ورشکسته دوست دارند مسئولیت کارهای ناکرده را هم قبول کنند!

مثلا همان زمان هم که در مشهد بمبی منفجر شد، هم رژیم و هم مجاهدین متفق القول بودند که کار مجاهدین است اما بعدها معلوم شد که کار اطلاعات رژیم بوده برای ادامه تخریب مساجد اهل تسنن.

اگر کار هک کردن تلویزیون کار خود رژیم باشد تنها یک توجیه دارد و آن زنده کردن مجاهدین است تا چنین وانمود کنند که اپوزیسیون ما این گروه منفور هستند و هرکس هم مخالف ماست در ردیف این گروه است.

اما اگر کار رژیم نباشد، قطعا کار کسانی دیگر بغیر از مجاهدین است. چه بسا کار هکرهای روسی باشد، یا قدرتنمایی یک گروه سایبری در داخل خود ایران یا…

هرچه که هست و کار هرکس که بوده قطعا کار مجاهدین نبوده اما اینها طبق معمول می خواهند کردیدتش را به نام خود بگذارند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
10 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها