وقیح ترین دولت تاریخ ایران

ما در تاریخ ایران زمامداران و دولتمردان بسیاری داشته ایم. برخی از آنها بادرایت و باکفایت بودند اما بسیاری از آنها هم نالایق و بی عرضه و بی کفایت بودند اما هیچ دولتی ، تاکید می کنم هیچ دولتی لااقل از زمان ناصرالدین شاه که ایران صاحب صدر اعظم و هیئت وزیران شد تاکنون، هیچیک از دولتهای نالایق و بی عرضه به وقاحت و بیشرمی دولت حسن روحانی نبود.

مشخصه بارز این دولت، علاوه بر بی عرضگی، وارونه کردن واقعیات بود. حسن روحانی و همکارانش آنقدر راحت دروغ می گفتند که ما با معکوس کردن دروغهای آنها پی به واقعیت می بردیم. وقتی می گفت ما کمبود واکسن نداریم ما می فهمیدیم که اصلا واکسن وجود ندارد. وقتی می گفت ما پیک کرونا را بحول قوه الهی پشت سر گذاشتیم ما براحتی می فهمیدیم که بحول قوه الهی سونامی کرونا در راه است. وقتی می گفت نمی گذاریم دلار گران شود می فهمیدیم که حتما دلار گران تر خواهد شد.

پدرسوخته خودش در شورای امنیت و با حضور سران سه قوه افزایش قیمت بنزین را تصویب کرده بود بعد از کشتار مردم در آبان ۹۸ میگفت من روز جمعه فهمیدم!

یعنی بدون اغراق، من این حجم از وقاحت را حتی از یک موجود دوپا نمی توانم تصور کنم. مدال وقیح ترین دولت تاریخ ایران را باید به دولت بی تدبیر حسن روحانی داد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
7 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها