و نام مقدس تو رمز است مهسا جان!

تمام بدنم گلوله آتش است. از صبح تا شب گریه میکنم و زمان و زمان و خدا و پیغمبر و این دین کثیف و این انقلاب تباه و در آخر پدران و مادران گوساله خویش را سزا می گویم اما آرامشی نیست! این حال بد برای من دقیقا تکرار خاطره جان سپردن کسی است که در خیابان های به خاک و خون کشیده آبان ۹۸ فریاد زد :

من هم پسر کسی هستم!

فضای غمگین وب فارسی پر شده است از نام متبرک مهسا امینی و تسلیت به خویش و هشتگ و پیام همدردی، اما آنچه در این ماتم سرای پریشانی و سرگردانی قلب مرا بیش از مرگ مهساها و نداها و پویان ها به درد می آورد، لاف گوزهای جماعت تباه و نادان و حرامی و بی شرم و بی شرف ۵۷ تی است که نسل فرزندان خویش را با این جملات  که ما متحد شدیم و توانستیم رژیم شاه را براندازیم، شما هم متحد شوید و به جای ملامت ما، خودتان به خیابان بروید و انقلاب کنید ، می سوزانند!

آخر ای روسپیان و جاهلان بی مقدار و بی مایه، شرم بر آن نطفه های انقلابی که در نهایت جهالت و حماقت و رذالت در بطن تسلیم شدگان کاشتید تا چنین نسلی درمانده _که پدران و مادرانشان شما خوک های متعفن هستید و معلمانشان  امثال  سعید طوسی ها بوده اند_ امروز نتوانند سنگی را که شما دیوانگان دارالمجانین بر ته چاه انداختید، در بیاورند و در آخر ملامت هم بشوند که بله، ما انقلاب کردیم و عرضه داشتیم، پس شما هم بفرمایید و  انقلابی دیگر کنید!

اول از همه باید به این اوباش حرامی و فواحش مغزی توضیح داد که شخصی که در برابر نسل ما ایستاده است، شاه نیست که قلبش برای ایران و ایرانی بتپد و میلی به ریختن خون نداشته باشد. ما به جای شاه غرب دیده و متمدن با کوتوله ای بی نهایت حقیر و کینه ای و جنایتکار و تازی صفت طرف هستیم که فقط در آبان ۹۸ به اندازه کل تروریست هایی که در زمان شاه( از خرداد ۴۲ تا بهمن ننگین۵۷)  اکثرشان به حق سقط شدند، خون ریخت! در برابر نسل بی پناه و جنگ و تحریم دیده و به فقر و فحشا کشانده ما ارتش ملی قرار ندارد که با یک شاخه گل میخک فریب بخورد و پس از تسلیم سرانش اعدام شود!

حرامیان بی شرم و شرافت، اتفاقا یکی از دلایل عدم همراهی نیروهای نظامی با مردم،  ریشه در بدعهدی شما حرامیان دارد. شما حرامیانی که با شعار ارتش برادر ماست ، جاده صاف کن خمینی شدید و با گذاشتن گل میخک بر لوله های تفنگ سربازان آنها را فریب دادید، پس از فتح الفتوح ثانی، سران آن ارتش یگانه در تاریخ معاصر را به جوخه انقلاب کوتوله ها و بیماران  روانی ۵۷ تی سپردید  و به وقت اعدام خسرودادها و رحیمی ها و ناجی ها، پشت کفتاری به نام امام خمینی نماز خواندید و در تاریخ ثبت کردید که چپ ایرانی جانوری عجیب بود که سیزده امام داشت!

آری، ای فسیل های عجوزه شده ۵۷ تی، به انقلاب شخمی ۵۷ و چند تظاهرات پشمکی افتخار نکنید که آن شاه ایراندوست اگر  ذره ای از خونخواری شما پست فطرت های بی آبرو و امامتان را در ژنش داشت، بی شک انقلابی اتفاق نمی افتاد و شما جگر فروش ها و سلاخ ها و جاهل ها و معتادها و قوادهای دیروز، اکنون نماینده مجلس و وزیر و وکیل و مفسر و شاعر و  مثلا نویسنده نبودید!

ای فواحش بی شرم و بی شرف، در برابر نسل دست بسته ما سپاه و بسیجی ایستاده است که در سوریه نیم میلیون نفر را کشتار کرده است. در جلوی نسل ما بیماران جنسی ایستاده اند که خلخالی در برابرشان قدیس است. در جلوی نسل ما هیولاهایی ایستاده است که در کهریزک برای تفریح  و ترساندن مردم شیشه نوشابه در ماتحت ملت فرو میکردند.

ترا به شرف نداشته و حماقت بی پایان و جاکشی  ذاتی نسلتان، خفه شوید! چنان گندی زده اید که  دیگر حتی امیدی به زنده ماندن سرزمینی به نام ایران نمانده است، رهایی نسل ما پیشکش!

ترمیناتورهای ۵۷ تی، در زمان انقلاب سیاه شما، تمام دنیا به نفعشان بود که شاخ شاه و ایران را بشکنند اما اکنون همه دنیا به نفعشان است که حکومت جمهوری اسلامی پابرجا باشد.  نگاهی به آباد شدن ترکیه و دوبی و …‌‌ بیاندازید ، نگاهی به غارت خزر و خلیج  توسط ابرقدرت هایی چو چین و روسیه بیاندازید، نگاهی به فروش میلیاردها دلار اسلحه آمریکایی به کشورهای حوزه خلیج فارس بیاندازید، نگاهی به یکه تازی اسراییل و امضای پیمان صلح ابراهیم با اعراب_ به بهانه وجود جمهوری اسلامی _ بیاندازید، تا ببینید در زمانه کویت شما ، همه پشت شما بودند تا دروازه های ایران را فتح کنید و ایران را نابود سازید؛ اما در زمانه ما همه پشت حکومت جمع هستند تا برجام ها امضا کند!

ای اساتید مادر نسکافه ای و  بچه پررویی، لطفا خفه شوید و نسل بی پناه و شرایط و زمانه ما را که هم در خانه باید با گاوهایی از جنس شما سر و کله میزد و هم در مدرسه با امثال سعید طوسی ها مبارزه میکرد و هم در خیابان با اکبر پونزها میجنگید، با خودتان مقایسه نکنید! انقلاب ۵۷ یک اتفاق بد بود که همه عواملش از شاه و خمینی و آمریکا و نفت و حماقت توده ها و جو جنگ سرد و چریک بازی و …. همه و همه به صورت دومینویی اعجاب انگیز به یکدیگر رسیدند و بر سر نسل بعد از انقلاب آوار شدند، لطفا هر لافی میزنید لاف از شجاعت نزنید که به آن قد و قواره مضحکتان نمی آید.

شما لطف کنید شاه را از گور در بیاورید و به جای بسیج و سپاه و حشد الشعبی و حزب الله و حماس و حوثی ها، ارتش ملی ایران را جلوی ما قرار دهید، تا ببینید صد انقلاب ۵۷ را این نسل میتواند رقم بزند، خر شانس های پف؛ یوز! واقعا جای تاسف است که زبان فارسی برای توصیف اخلاق و منش شما حرامیان واژه کم دارد!

و حتی اگر مهسا بر فرض محال جمجمه اش نشکسته بود

برادران و خواهران بازجو_ خبرنگار بیست و سی فیلمی تقطیع شده از لحظه اثر کردن مشت ها و لگدها بر سر مهسای ایران را پخش کرده اند تا بگویند بله مثلا خودش درگذشته است!

اول از همه باید به این اوباش گفت که سابقه شما عقده ای های بی شرم و شرافت بر همگان روشن است. مشتی مفعول مرد و مشتی عجوزه سیبیلو با صورتهای کریه و اندامی زمخت تا زیبایی میبینید عقده هایتان فوران میشود و با باتوم بر سر و صورت جوانان مردم میزنید. بدون شک از ون ارشاد تا وزرا شما مادر قحبگان تاریخ معلوم نیست چند مشت و لگد بر سر آن دخترک مظلوم زده اید که در آن صحنه غم انگیز که یادآور پر کشیدن ندا آقا سلطان است، از دست شما حرامیان رها میشود. براستی که مرگ در برابر شکنجه ها و تجاوزهایی که شما بیماران جنسی بر تن و روان دختران و پسران این مملکت در این ۴۳ سال روا داشته اید، پاداشی الهی است! 

حال بیاییم فرض محال  کنیم که  بیماران جنسی امام خامنه ای در داخل ون ارشاد بر سر و کله دخترک پاک و معصوم ما نزده اند و او طبق همان فیلم جعلی و ساختگی و تقطیع شده صدا و سیما جان باخته است، آیا حتی اگر این سناریوی جعلی و پر دروغ حقیقت داشت، آیا باز شما قاتل نبودید؟

وقتی یک دختر زیبا در میان مشتی فاطی کماندوی بوگندو و بسیجی متجاوز محاصره میشود، معلوم است که مغزو قلبش از کار می افتد!

فقط کافی است دخترک بیگناه قصه ما یک بار سرگذشت زیبا کاظمی و ستار بهشتی و صدها قربانی بی نام و نشان دیگر را که در کهریزک ها مورد تجاوز قرار گرفتند شنیده باشد، خب معلوم است دخترک از ترس هیولاهای امام سکته میکند! در این سناریوی جعلی هم باز این جمهوری اسلامی است که با رفتار وحشیانه اش کاری کرده است که جوانان از ترس سکته کنند!

مهسای غریب و تهران ندیده معلوم است که از ترس مورد تجاوز قرار گرفتن قلبش از حرکت باز می ایستد! مگر مهسا همانند شما شاگردان سعید طوسی بوده است که از کودکی تا همین لحظه که در گشت ارشاد مشغول عقده گشایی هستید، از تجاوز نترسد؟

دیر یا زود ورق بر میگردد و بدا به حالتان ای کریه چهره های بدکاره و بد عمل، ای قاتلان بی شرم و بی شرف سرانجام خون نداها و مهساها شما را در خود غرق خواهد کرد. جای شما بیماران جنسی زباله دان تاریخ است، نه سرزمین مقدسی به نام ایران!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

9 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
9
0
اگر مایلید نظر بدهیدx