پروژه جدید گلوبالیستها: ممنوعیت نقد اسلام

زمانی که باراک اوباما به مصر رفت، در جمع افراد و هواداران اخوان المسلمین سخنرانی کرد و اسلاموفوبیا یعنی اسلام هراسی را عاملی دانست که غرب تصور اشتباهی از اسلام و مسلمانان دارد. همچنین او خواهان زدودن تبلیغات اسلام هراسی در امریکا و اروپا شد.

با قدرت گرفتن دمکراتها و چپ افراطی در کاخ سفید، دوباره موضوع خطرناک بودن اسلاموفوبیا توسط رسانه ها مطرح شده و روزی نیست که کانال های تلویزیونی در امریکا و کانادا گزارشی درباره اسلاموفوبیا نداشته باشند. دقیقا مشخص است که با تکرار مکررات دارند مردم را شستشوی مغزی می کنند.

این روزها که در کانادا شاهد بزرگترین اعتراضات کامیون داران هستیم و هزاران کامیون از همه شهرها به پایتخت آمده اند و عملا ساختمان پارلمان فدرال را محاصره کرده اند، جاستین ترودو به مکانی نامعلوم منتقل شده و خودش را به مریضی زده اما ببینید این پروژه اسلاموفوبیا چقدر برایش اهمیت دارد که از همان مخفیگاهش درباره آن توئیت زده است:

او در این توئیت میگوید اسلام هراسی باید متوقف شود. من نماینده ویژه ای برای این موضوع انتخاب کرده ام تا جلوی اسلام هراسی را بگیرد.

 

 

 

تصورش را بکنید. ما بخاطر اسلام مجبور شدیم میهن و زادگاه خود را ترک کنیم و به کشورهای آزاد بیاییم، بعد اینها بگویند اسلام ترسی ندارد! اسلام به اون بدی که شما می گویید نیست! بیخود چهره اسلام عزیز را مخدوش نکنید!

یعنی ما که با گوشت و پوستمان اسلام را تجربه کرده ایم اسلام را اندازه اینها نمی شناسیم!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
5 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها