پفیوزان تاریخ ایران را بشناسید

موضوع واکسیناسیون مردم ایران در حالی که اغلب کشورها به سرعت امور واکسیناسیون اتباع خود را به پیش می برند، به کندی پیش می رود. طبق آخرین آمار تنها حدود ۵.۹ درصدکل مردم ایران واکسینه شده اند و این در حالی است که اغلب آن ها صرفا یک دوز واکسن دریافت کرده و کار دریافت دوز دوم واکسن آنها بنابر اعلام دستگاه دروغگوی حاکمیت دچار مشکل شده است و بسیاری از آن ها را که افراد بالای هفتاد سال می باشند، را دچار نگرانی کرده است. شرم آور این که عربستان ۵۰ درصد، امارات و قطر نیز هر یک بالای صد در صد اتباع خود را واکسینه کرده و اکنون درفکر واکسینه کردن گردشگران خارجی هستند. و طرفه آن که غزه و کرانه باختری و لبنان نیز بالای ۱۵ درصد جمعیت خود را واکسینه کرده اند آنگاه معاون بی شرم وزارت بهداشت مردم مطالبه گر در خصوص واکسن را پفیوز می خواند. در آثار و تبعات این امر همین که کشور گرجستان، امروز از ورود تیم پرورش اندام ایران به دلیل عدم واکسیناسیون ورزشکاران ایرانی جلوگیری کرد!

حال نگاه کنید به تازه ترین بیانات رئیس جمهور ایران در این رابطه:

۱۶.۸ میلیون دوز واکسن از کواکس خریدیم، از چین ۱۰ میلیون دوز و از روسیه هم خرید کردیم

حالا اگر میزان واکسن های وارداتی روسیه را هم در نظر نگیریم، حدود ۲۷ میلیون دوز واکسن وارد شده که برای واکسیناسیون کامل ۱۳.۵ میلیون نفر کفایت می کند، چگونه است که افراد مسن و بیماران زمینه ای سرگردان در مراکز واکسیناسیون و با مشقت واکسن را دریافت و یا بین این مراکز بهداشتی سرگردان هستند. اما نگاه کنید به آخرین آمار ارایه شده در خصوص واکسیناسیون کرونا در کشور که تنها ۵.۹۲ دوز در هر ۱۰۰ نفر ، واکسن تزریق شده است. با احتساب ۴،۹۶۸،۶۴۲ دوز واکسن تزریق شده، مشخص است که کل افراد واکسینه شده کامل در کشور درصد ناچیزی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند. براستی علت این اختلاف فاحش در واردات واکسن و میزان افراد واکسینه شده در چیست؟ و چرا تا کنون ۷ میلیون دوز واکسن وارداتی هنوز تزریق نشده است.

مگر غیر از این است که مردم خواهان واکسیناسیون کامل در کشور به منظور از سرگیری شرایط روزمره زندگی خود هستند. حدود دو سال است، کودکان و نوجوانان از رفتن به مدرسه و دانشجویان از رفتن به دانشگاه محروم هستند که موجب تضعیف سطح آموزشی در کشور و بنیادهای علمی شده است.

در حالی که پرسش اصلی مردم در خصوص واکسینه شدن می باشد، متاسفانه نهادهای تحت نظر خامنه ای به منظور سودجویی، ورود واکسن به کشور را مختل تا پول های حاصل را به جیب بزنند، مقامات بی شرم کشور از جمله سخنگوی سازمان غذا و دارو آن ها را پفیوز می خوانند. ای کاش مقامات بی لیاقت و کودن جمهوری اسلامی می توانستند حساب کنند چقدر ضرر و زیان اقتصادی در ۶ ماهه اخیر به دلیل حضور نیم بند کارکنان دولت و تعطیلی بسیاری از اصناف به کشور تحمیل شده است!

حالا سوال از کیانوش جهانپور معاون هتاک وزیر بهداشت و نمکی وزیر بی لیاقت و پاچه خار رژیم این است ،پفیوز چه کسی است؟ آیا پفیوز آن هایی نیستند که به دلیل حرص و آز مانع از واکسینه شدن مردم و ورود آن به کشور شده اند؟ چگونه است که رهبر مفلوک جمهوری اسلامی که صدها میلیارد دلار پول و ثروت کشور را در کنترل و تملک خود دارد، از هزینه نمودن این ثروت جهت آسایش و اسودگی مردم امتناع می کند؟ چگونه است که با وجود بلوکه بودن پول ایران، در کره، ژاپن، عراق، چین و…. و پیشنهاد تهاتر بخشی از این پولها در عوض دریافت واکسن؛ مقامات فاسد و جنایتکار جمهوری اسلامی از قبول این پیشنهاد خودداری می کنند؟

مقامات بی کفایت و فاسد جمهوری اسلامی کی خواهند فهمید که اصولا خودکفایی در برخی تولیدات، جز ضرر و زیان مادی حاصلی در بر ندارد؟

به نظر من عدم واکسینه شدن مردم ایران تا این لحظه، فقط به دلیل پفیوز بودن رهبر فاسد و جنایتکار و کفتارهای سپاه و کاسبان تحریم و سودجویان رژیم است که در بین هزار فامیل این رژیم فاسد جای دارند.

به اشتراک بگذارید: