چند کلیپ کوتاه شنبه ۱۰/۳/۱۳۹۹ (5/30/2020)

🔴 پلیس راه زاهدان دوربین زده و به خودروی شهروند بلوچ ایست میدهد در حالی که صاحب ماشین هیچ خلافی مرتکب نشده بود اما مدارکش را گرو گرفتند و راننده را مجبور کردند برای آنها “آب میوه” بخرد!
🔴گروهی از رانندگان ناوگان اتوبوسرانی تهران صبح شنبه ۱۰ خرداد در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق تجمع کردند. معترضان می‌گویند حقوق آنها دست کم پنج ماه است که پرداخت نشده و توانایی تامین هزینه‌های زندگی خود را ندارند.
🔴 شنبه ۱۰ خرداد – فیلمی از مسدود کردن جاده اصلی اهواز به طرف حویزه توسط مردم تشنه ساكن روستاهاى مسير جفير در اعتراض به قطع آب شرب
ویدیویی از آتش سوزی ساعاتی قبل دشت حاصلخیز دهدشت شهرستان کهگیلویه
🎥ظاهرا این گله وحشت‌زده گراز، از هراس آتش خاییز در حال فرار هستند. این تصویر کشنده است. نفس‌ نفس زدن‌های محیط‌بان تصویربردار آتش به جان می‌زند.
وضعیت ناگوار آب شرب و لوله کشی روستای امیر آباد کهن، شهرستان بوئین زهرا در استان قزوین
تصاویری از نزدیک به ۹۰۰ روز کانکس نشینی زلزله زدگان سرپل ذهاب با قطعی آب و برق
سخنان صیادان در گالک (بندر صیادی در مرز هرمزگان و سیستان و بلوچستان) کە پس ماندە ترال های چینی کە خلیج فارس را بە آنها فروختەاند نصیبشان شدە است: اهای صیادهای گالک این ماهی های دورریزی هست که انداختن. ما رفتیم که صید کنیم که اینا را دیدیم و تمام دریا که سفید شده از این دورریزها. این مال یک ترال هست که در حال حاضر شش عدد ترال دارند صید میکنند.
مقایسه کنید: مردمی که حقوق خود را می شناسند


به اشتراک بگذارید: