کانادا عضو رسمی هلال شیعه

کشور کانادا یکی از کشورهای هلال شیعه بود و ما نمیدونستیم؟..

دقت کنید ببینید آیا شما هم مثل من پرچم کانادا را می بینید یا چشم های من آلبالو گیلاس می چینه؟..

که اگر پرچم را یافتید پس باید بگوییم بیخود نبوده که جاستین ترودو چشمش را به روی قربانیان پرواز اوکراین بست و با خوشرویی و به گرمی دست جواد ظریف را فشرد.. 

سر گنده دعوا سرمایه های ایران است که در بانک های کانادا چرخ های اقتصادی کشور را می چرخاند و بازپس گیری همین سرمایه ها اقتصاد کانادا را زمین می زند..

البته این قضیه هیچ ربطی به انگلستان ندارد و انگلیس در سیاست های کانادا دخالت نمی کند و کانادا کشور مستقلی است و ملکه الیزابت نقش تشریفاتی دارد و فقط خیلی خیلی فورمالیته وقتی مهاجران پاسپورت کانادایی دریافت می کنند باید وفاداری خود را به سر ملکه اعلام کنند و سو گند بخورند وگرنه ملکه انگلیس نقشی در سیاست های اقتصادی کشور مستقل کانادا اصلا و ابدا و به هیچ وجه ندارد. این را گفتم که خدای نکرده یک وقت متهم به تئوری توطئه دایی جان ناپلئونی نشوم.

تازه ترین قدیمی ترین پر رای ترین
پیام رسانی در صورت
csomeb
سردبیر

چه آواره گرداگرد جهان شده اند، آنها را که خانه ای بود…

Lighthouse
عضو
Lighthouse

کانادا سیاست دادن پاسپورت کانادایی به صورت کیلیویی، دادن اقامتهای دائم کیلیویی و حفاظت و پشتیبانی از گروههای تروریستی اسلامی را بطرز عجیبی برای دهه های گذشته اجرا کرده و همچنان اجرا خواهد کرد. تفاوت بزرگ کانادا و امریکا در اینست که در امریکا وقایع روی زمین اتفاق می افتند و در رساناها کم و بیش انعکاس می یابند حتی اگر کم و خلاصه. در کانادا وقایع همه زیر زمین اتفاق می افتند و رساناها اگر دولت نخواهد از لام تا کام هیچ خبری را انتشار نمی دهند. به نظر می آید رسانای مستقل و آزاد در کانادا وجود ندارد. همگی یک جورهایی به دولت وصلند. دقیقا معلوم نیست چرا مهاجرت کانادا برای مسلمها، دزدها و آدمکشهاشون اتوبان چهاربانده مجانی باز کرده. کانادا برای جمعیتش کشوری بسیار بسیار ثروتمند است و خدا وکیلیش به پول دزدی ۴ تا دزد و آدم خور احتیاجی ندارد ولی چرا باز اینها آنقدر راحت می آیند و چرا دولت از آنها حمایت می کند. به نظر می آید اسلامی ها دولت را سوراخ کرده اند و به یک سری دم کلفت و وزیر و وکیل و قاضی های دادگاه ارجح رشوه های کلان در حد صدها میلیون یا حتی بیلیونی داده اند تا در خود دولت نفوذ کنند و هم ورودشان را گارانتی کنند و هم از دولت پشتیبانی های لازم را بگیرند تا پس فردا اگر خواستند کسانی را ترور کنند و یا مخالفانشان را بکشند دولت ندید بگیرد و به قول معروف کشش ندهد و از آن طرف فرار تروریستها را تسهیل کند. در بالا گفته شد در کانادا رسانه ها مستقل نیستند و دولت زیر زمینی خیلی فعال است. البته این هرگز نه لو می رود و نه رسانه ای می شود مگر در این وسط به کانادایی غیر ایرانی صدمه و آسیبی وارد شود که رژیم ایران در این مورد… بیشتر بخوانید