کانال کوچه علی چپ

از زمانی که ویدئوهای موسوم به کانال کوچه در فضای مجازی منتشر شد، خیلی کنجکاو بودم خط و ربط سیاسی و گرایش آنها را بدانم اما همواره طوری ماهرانه یکی به نعل می زدند و یکی به میخ که قضاوت را سخت میکرد اما می دانستم بالاخره خودشان را مجبورند لو بدهند چون در جاده پرپیچ و خم سیاست، چند تا گردنه هستند که همه نمی توانند از آن عبور کنند. یکی از این گردنه ها، نوع نگرش و قضاوت به دوران پهلوی است.

تجربه نشان داده کسی که توده ای بوده، چریک فدایی بوده، تروریست چپی پیکاری بوده، تروریست مجاهد بوده، هرگز نمی تواند قضاوت منصفانه ای در مورد خانواده پهلوی و دوران قبل از انقلاب داشته باشند.

خوشبختانه کال کوچه در آخرین ویدئویی که بیرون داده گرایش و وابستگی سیاسیش را لو داده. در این ویدئو نویسنده یا نویسندگان این کانال آنقدر از اقبال مردم داخل ایران به دوران پهلوی شگفت زده شده اند که این اقبال را مشکوک می دانند و دلیل علاقه مردم به پهلوی را لجبازی با جمهوری اسلامی و یا تنبلی فکری ایرانیان می دانند!!

اگر دلیل علاقه مردم به دوران پهلوی، لجبازی با رژیم است چرا از مجاهدین حمایت نمی کنند تا لج آخوندها را دربیاورند؟ چرا یکبار در خیابان های تهران و شهرهای دیگر نشنیده ایم مردم شعار بدهند: روحت شاد رجوی، روحت شاد کیانوری؟؟! روحت شاد بنی صدر؟

کسی که از واژه «شاه و شیخ» و «سلطنت و روحانیت» در تحلیل رویدادهای سیاسی استفاده می کند، بدون شک یا وابسته به مجاهدین است و یا فسیل های توده ای.

ویدئو کانال کوچه را می توانید در اینجا ببینید.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
5 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها