کجای کار هستی‌ ایرانی که سپاه هسته‌های خفته برای استفاده علیه منافع غرب در آفریقا در اختیار دارد‎

منبع این خبر العربیه بوده و اینطور می‌‌گوید که: گزارش‌های تحقیقاتی نشان می‌دهد، سپاه پاسداران ایران در شماری از کشورهای جنوب صحرای آفریقا، «هسته‌هایی خفته» برای استفاده علیه منافع غرب در این مناطق در اختیار دارد.

ایران از نفوذ در چندین پایتخت عربی برخوردار بوده و شبکه‌های جاسوسی آن در کشورهای اروپایی از جمله بلژیک و فرانسه و نیز هسته‌هائی دیگر در آمریکای شمالی و جنوبی، شناسائی شده‌اند وعرصه آفریقا نیز از این نوع فعالیت‌های ایران، دور نمانده است.

کارشناسان امور آفریقا، ایجاد هسته‌های خفته سپاه پاسداران در کشورهای جنوب صحرای بزرگ را رصد کرده‌اند که هدف از این طرح، تبدیل این کشورها به میدان نبرد علیه دشمنان منطقه‌ای و بین‌المللی ایران است.

هدف سپاه از ایجاد این شبکه‌ها، حمله به اهداف آمریکایی و اروپایی، مانند سفارتخانه‌ها، پایگاه‌های نظامی خارجی و کارمندان خارجی است.

به گفته مسئولان بریتانیایی در ماه آوریل گذشته، شبکه‌ای در چاد و جمهوری آفریقای مرکزی شناسائی شد که اعضای آن در اردوگاه‌هایی در ایران آموزش دیده‌اند.

پیش از آن در سال ۲۰۱۵، شبکه‌ای متشکل از دو ایرانی و اشخاصی اهل کنیا، شناسائی شد که بمب‌گذاری‌های نایروبی را سازمان‌دهی کرده بود.

مراکز تحقیقاتی اعلام کردند ایران میلیاردها دلار را در آفریقا در قالب خدمات اجتماعی رایگان مانند بیمارستان‌ها، یتیم‌خانه ها و مدارس مذهبی هزینه کرده تا بتواند کنترل خود را بر منطقه‌ای گسترش دهد که هزاران کیلومتر از آن فاصله دارد.

حواست باشد ایرانی که رسالت رسمی سپاه پاسداران ایران از زمان تأسیس، حمایت از رژیم در داخل و خارج از کشور و جلوگیری از دخالت بیگانگان است، اما در عمل این نقش به گسترش بازوهای ایران در خارج از مرزهای آن تبدیل شده است.

تا کی اینها آبروی ایرانیان را در دنیا می‌‌خواهند بریزند؟ آیا وقتِ همبستگی‌ و شورش علیه نظام ولایت وقیح نرسیده است؟

تازه ترین قدیمی ترین پر رای ترین
پیام رسانی در صورت
Lighthouse
عضو
Lighthouse

اگر دستور حمله از ایران صادر شود اعضای ایرانی این هسته ها در اروپا و آمریکا هیچ غلطی نمی کنند چون اینها مشتی زالو هستند که فقط پول نفت را می مکند و هرگز دوست ندارند اقامت خود در غرب را به خطر بیاندازند. ولی اعضای پاکستانی، افغانی و افریقایی ممکن است دستور ایران را اجرا کنند ولی این افراد معمولا از ضریب هوشی بسیار بسیار پایینی برخوردارند و دستگیری و انهدام این افراد برای نیروهای پلیس کشور میزبان نباید خیلی سخت باشد مگر خودشان نخواهند دستگیرشان کنند.
ضربه های رژیم در هر زمانی فقط نمایشی و بی اثر خواهد بود و هیچ اثری بر هیچی نخواهد گذاشت. اینها فقط تبلیغات پوچ است و غرب از این آگاه است. انتقام سخت رژیم را همه دیدند. حمله انتقام جویانه رژیم هم در همان مایه هاست و نه به غرب صدمه می رساند و نه به غربی ها. حمله رژیم فقط ممکن است تعداد زیادی افریقایی و مسلمان را را بکشد و اموال آنها را نابود کند که وقوع این امر نه برای غرب مهم است و نه برای رژیم.
فراموش نشود اموال بیلیونی و تریلیونی سران سپاه و سران رژیم در همین غرب در بانکهای مختلف سپرده شده اند و نه تنها اکثر بچه ها و خانواده انها در غرب زندگی می کنند بلکه اکثر آنها خود نیز ناسیونالیته آنجا را هم دارند تا بعدها به کمک همین اجازه اقامت بتوانند با اسم مبدل و احتمالا جراحی پلاستیک با ثروتهای غارت شده خود در کنار فک و فامیل خود عیش و نوش کنند.
همانجور که رژیم هرگز به غرب و غربی ها در تاریخ ۴۱ ساله خود هیچ خسارت و لطمه ای وارد نکرده از این به بعدش هم نخواهد کرد.

Senobar
عضو

جمهوری اسلامی همه جا مزدور استخدام کرده و یک کم ایدیولوژی هم ولخرجی کرده اما فقط تا وقتی به آنها پول بپردازد آنها حاضر به جان فشانی خواهند بود. پول که نباشد ارباب جدیدتری پیدا خواهند کرد. ضمن اینکه رسالت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیشتر از آنکه دفاع از مرز ایران باشد دفاع از ارزشهای انقلاب و صدور شیعه و دفاع از مرزهای شیعه نشین بوده و هست..