وضعیت پریشان ایران و آینده مبهم مردم

کشورهای دیگر درآمدشان شفاف است و حساب مالی دولت مشخص. اما در ایران معلوم نیست صادرات از کجا و توسط چه کسی انجام می‌شود و درآمد به چه حسابی واریز می‌شود. پشتوانه اسکناس چیست و آیا طلا یا نقره‌ای در بانک مرکزی از دستبرد سپاه و آخوندها مصون مانده یا خیر. کلا حسینقلی خانی اداره می‌شود.

اداره‌ها بابت خدمات از مراجعین پول می‌گیرند، بابت آب و برق و گاز و خدمات مخابراتی و اینترنت شورت و شلوار مردم ایران را از پایشان کنده‌اند. تاسیسات عمومی مانند بیمارستان. وضعیت بیمه و خدمات درمانی و آموزشی رفاهی هم افتضاح است.

کالاهای اساسی با نرخ بالا و حیرت انگیزی به دست مصرف کننده می‌رسد به طوریکه یک کارمند معمولی حقوق ماهیانه‌اش صرف خرید همانها خواهد شد.

کشور ما توسط یک دولت مرکزی اداره نمی‌شود بلکه یک گروه دزد بی سواد به بهانه اسلام دارند غارتمان می‌کنند. هر استان اختیارات خودش را دارد و توسط امام جمعه و رییس سپاه همان استان مشغول درو کردن دارایی‌ها هستند (بدون حسابرسی)

زیر پوستی هم دارند پاکسازی قومی می‌کنند. جوانان ایران به علت هزینه بالا از تشکیل خانواده ناتوان هستند ولی در عوض افراد بسیجی و سپاهی و آخوندی با امکانات مفت در حال تکثیر گله گله بچه مسلمان ولایی متمایل به قوم عرب هستند.

اگر دیر بجنبیم در آینده نشانی از ما نخواهد بود

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها