Warning: Undefined array key "wp_lang" in /homepages/37/d801183187/htdocs/WordPress/Mashrooteh/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpDiscuzForm.php on line 310
کلیپ صوتی افشاگری ستار بهشتی پیش از قتل زیر شکنجه بی‌رحمانه توسط اطلاعات – مشروطه

کلیپ صوتی افشاگری ستار بهشتی پیش از قتل زیر شکنجه بی‌رحمانه توسط اطلاعات

ایران کارگر: این کلیپ حاوی سخنان ستار بهشتی ⁩ قبل از بازداشت و قتل زیر شکنجه توسط وزارت اطلاعات می باشد.

طی این کلیپ بخوبی می‌توان به علت قتل ستار در زیر شکنجه توسط وزارت اطلاعات پی برد.ستار بهشتی در سخنان خود با شجاعت و صراحت می گوید:

‏«فقط دلم نمی‌خواد این پیرزن، این مادرم حرص و جوش بخوره. به خدا قسم همین الان بخواهند اعدامم کنند می‌گم مردن شرف داره به این زندگی، چون واقعا زندگی نمی کنیم داریم بندگی می کنیم، بردگی می کنیم . . .»

یادآوری می‌شود؛ ستار بهشتی ۳۴ ساله ، کارگر و وبلاگ‌ نویس آزاده در تاریخ ۹ آبان ماه ۱۳۹۱ توسط ماموران وزارت اطلاعات دستگیر شد. او به اتهام «اقدام علیه امنیت ملی از طریق فعالیت در شبکه اجتماعی و فیس‌بوک» بازداشت گردید. وی سپس به مکانی نامعلوم منتقل شد و در مدت بازجویی به شدت از سوی ماموران اطلاعات شکنجه و به قتل رسید. ستار در گورستان رباط کریم (محل زندگی‌اش) به خاک سپرده شد.

درگزارش ثبت شده در روابط عمومی بهشت زهرای تهران  اینطور آمده است که سـتار بهشتی در ۱۳ آبان ماه فوت کرده‌است! ، عموی ستار بهشتی در گفتگو با خبرنگاران  گفت  زمانی که از مسئولان، علت مرگ را جویا شدند به آنها گفته شد: «خفه شوید و به شما ربطی ندارد.»

آخرین وبلاگ ستار

ستار روز ۸ آبان ۱۳۹۱ در آخرین پست خود در وبلاگش چنین نوشت: «دیروز بنده را تهدید کردند به مادرت بگو به زودی رخت سیاه باید بپوشد. دهان گشادت را نمی‌بندی؟ می‌گویم کاری انجام نمی‌دهم که لازم به بستن دهانم باشد. می‌گویند وراجی زیاد می‌کنی. می‌گویم چیزی که می‌بینم و می‌شنوم را می‌نویسم. می‌گویند هر کاری بخواهیم می‌کنیم هر رفتاری را انجام می‌دهیم. شما باید خفه شوید و اطلاع‌رسانی نکنید وگرنه خفه خواهید شد؛ بدون نام و نشان! بدون اینکه کسی بداند چه بر سر شما آمده!

به جمهوری اسلامی می‌گویم شما آهن باشید در کوره خشم مردم ایران ذوب می‌شوید. کوه باشید در زیر خشم مردم که چون پتک برسرتان می آید پاشیده می‌شوید.

زنده و پاینده ایران! جانم فدای ایران!

سـتار بهشتی »

به اشتراک بگذارید: