کمدی کلاسیک فخرآور_فومنی با کارگردانی شهرام همایون

برخی اوقات که احساس خستگی می کنید ، خسته از کار روزانه یا کلافگی سیاسی؛ تلوزیون را بزنید رو کانال یک ، آها کانال یک جمهوری اسلامی نه بلکه کانال یک شهرام خان همایون .اگر دیدید شهرام جان داره سکه و مدال حراج می کنه عصبانی نشید، یک کم دندان رو جگر بگذارید جاهای خوبش فرا میرسه. الغرض امروز ما هم بخاطر خستگی زدیم کانال یک و چشممان به جمال امیر عباس فخرآور و آخوند محمدرضا فومنی روشن شد. فخر آور هی به ملاهافحش میداد و به فومنی می گفت آیت الله و فومنی هم با زیرکی حرفای جمهوری اسلامی را برای این دو بزرگوار شیرفهم می کرد و به فخر آور می گفت دکتر. در نهایت گل این کمدی کلاسیک اونجایی بود که فخر آور با انتقاد از سیاست پول پاشی جمهوری اسامی در عراق و پول هایی که به مقتدی صدر داده شد گفت :

این همه جمهوری اسامی دلار ریخت توجیب مقتدی صدر و بعد نماینده حزب او در پارلمان عراق یعنی فائق شیخ علی خامنه ای را الفرخ خطاب کرد یعنی مفعول.

همایون هم که انتظار این حرفو در برنامه زنده نداشت گفت آقای فخر آور دردسر برای آقای فومنی درست نکن! ( اخرش ما نفهمیدیم این شهرام همایون پوزسیونه یا اپوزسیون)

فومنی هم که می خواست خونسردی خودشو نشون بده بعد اینکه با حرفه ای گری دو تا دندان مصنوعی خرگوشی خود را لای دستمال پیچید و گذاشت رو میز با قاطعیت گفت . این وصله ها به رهبر ما نمی چسبه.اصلا و ابدا رهبر ما الفرخ نیست.

پ.ن: این فومنی همون مدیر تیم گل و ریحان البرز هم هست . یعنی از نمد فوتبال هم برای خودش کلاهی درست کرده بود که بعد حمل اسلحه قلابی توسط مدیرت تیم از کار برکنار شد.

به اشتراک بگذارید: