کوبیدن پرچم اسلام در میان دختران کلمبیا

ببینید جمهوری اسلامی تا کجا فتنه گری می کند. در ویدئو زیر یک طلبه رفته زبان اسپانیولی یاد گرفته و از طریق سفارت رژیم در کشورهای امریکای لاتین جلساتی در مدارس این کشورها برگزار می کند تا اسلام عزیز را در آنجا تبلیغ کند.

در دقیقه 5 این ویدئو آب از لب و لوچه این طلبه آویزان شده و او روایت می کند که دخترهای کلمبیایی میخواستند منو ماچ کنند که من جا خالی دادم!

تازه ترین قدیمی ترین پر رای ترین
پیام رسانی در صورت
csomeb
سردبیر

بیخود نیست امریکا میگه اونجا شده حیاط خلوت ایران. کاش یه جوری خطر این نفوذ رو گوشزد کنیم به اونها

Lighthouse
عضو
Lighthouse

به گفته آمار خودشون تا سال ۲۰۵۰، ۱/۳ جمعیت سوئد مسلم خواهند بود.
این یعنی سوئد عملا دیگر وجود ندارد و بمب ساعتی آن آغاز به کار کرده و هیچ قدرتی از پس الت مسلمانها و رحم زنان آن بر نمی آید. آنها آنقدر توله سگ مسلمان درست می کنند تا جمعیتشان برسد به حد نساب و بعد با یک حمله تمام زنان سفید را برده و مردان آنها را گردن خواهند زد.
نسل سوئدی همین الانش منقرض شده و فقط مسئله زمانشه که برسه.
ملتی که یک بلا را خود به سر خود می آورند مستحق نه دلسوزیند نه کمک. به درک که دارند منقرض می شوند و کشور نمونه شان به فاضل آبی یخ زده پر از خشونت و وحشی گری در آینده تبدیل خواهد شد ولی مگر انتظارشان از وارد کردن مسلم به کشورهاشون غیر از این بود؟
مسلم در طی ۱۴۰۰ سال کجا چیزی را ساخته و فقط نابود و ویران نکرده که حالا استثنا باشه؟

Senobar
عضو

دیروز با اینکه به این نکته توجه کرده بودم و می خواستم به آن اشاره کنم اما امروز یادم افتاد فقط در ذهنم این اتفاق افتاده و کامنت نگذاشته ام!.. به هر حال نکته مورد اشاره اینه که چگونه است که فراماسونر ها در کشورهای مختلف با یک آخوند مبلغ ساده موفق به دیدار یکدیگر می شوند؟.. معرفی تاریخ انقلاب اسلامی در انجمن فراماسونری کیتو اکوادور در دقیقه ۳:۱۸.