گرامیداشت یاد نوید افکاری توسط ایرانیان در تورنتو

عصر امروز دوشنبه 14 سپتامبر مراسم یادبودی بخاطر قهرمان مظلوم ایران نوید افکاری در تورنتو برگزار گردید. در این مراسم که با حضور جمع قابل ملاحظه ای از ایرانیان میهن دوست برگزار گردید برخی از گزارشگران رسانه های خارجی نیز حضور داشتند.

در این مراسم دکتر رضا مریدی نماینده و وزیر سابق دولت قبلی انتاریو نیز قتل ناجوانمردانه نوید افکاری توسط رژیم جنایتکار و تروریست جمهوری اسلامی را محکوم کرد و از ایرانیان تورنتو درخواست کرد که با سیاستمداران و مسئولین کانادا تماس بگیرند و از دولت کانادا بخواهند تا در کنار مردم ایران قرار بگیرد و در مقابل رژیم آدمکش آخوندی موضع محکم و روشنی بگیرد.

همچنین در این مراسم علی احساسی نماینده ایرانیان در مجلس کانادا نیز سخن گفت و از ایرانیان خواست صدای هموطنان خود در داخل کشور باشند و در غم و گرفتاری و ظلمی که از جانب این رژیم اشغالگر متوجه آنها شده همراه و همصدا باشند.

خوشبختانه در این مراسم علاوه بر پرچم های کانادا و امریکا، فقط یک نوع پرچم در دست حاضران وجود داشت و آن هم پرچم زیبای شیر و خورشید ایران بود.

لازم به ذکر است که مجید جوهری نماینده دیگر ایرانیان در مجلس کانادا طبق معمول در این مراسم حضور نداشت و همین باعث شد شعارهایی علیه این نماینده طرفدار رژیم تروریستی از سوی تجمع کنندگان داده شود. گفته میشود مجید جوهری روابط بسیار نزدیکی با محافل گروه تروریستی سپاه پاسداران دارد.

به اشتراک بگذارید: