گروگانگیری در تگزاس بخاطر این تروریست بود

یک مرد مسلمان پاکستانی الاصل به نام محمد مالک صدیقی روز گذشته وارد کنیسه یهودیان شد و چهار نفر را به گروگان گرفت. او درخواست آزادی خواهرش عافیه صدیقی را کرد.

عافیه صدیقی که بود؟

عافیه صدیقی با ویزای دانشجویی به امریکا آمد، دکترایش را گرفت و با یک مسلمان افراطی ازدواج کرد. زمان حمله امریکا به افغانستان، شوهرش را مجبور کرد به پاکستان برگردند تا در مرز افغانستان به نیروهای القاعده بپیوندد.

او تحت تعقیب ارتش امریکا بود و سرانجام در غزنی بدست سربازان امریکا بازداشت شد اما در حین بازجویی، از غفلت یک سرباز استفاده نمود و اسلحه او را گرفت و به آنها شلیک کرد که دو نفر کشته و چند نفر زخمی شدند. او را فورا خلع سلاح کردند و برای محاکمه به امریکا فرستادند.

در دادگاه دولت امریکا برایش وکیل مجانی گرفت اما او دادگاه را به رسمیت نمی شناخت و می گفت: اینها یهودی هستند. باید وکیل و قاضی دادگاه آزمایش دی ان ای بیاورند تا معلوم شود یهودی نیستند!
‏او فقط باراک اوباما را قبول داشت. به همین خاطر دادگاه قبول کرد که اظهارات و دفاعیاتش را در قالب نامه به باراک حسین اوباما بنویسد!

او در زندان بارها به باراک حسین اوباما نامه نوشت و در نامه هایش بارها روی تنفر از یهودیان تاکید میکرد که یهودی ها دشمن بشریت هستند حتی تو!
‏سرانجام دادگاه او را به ۸۶ سال حبس محکوم کرد.
‏گروگانگیر دیروز در تگزاس برای آزادی این تروریست بود که تک تیراندازها موفق شدند گروگانگیر را به هلاکت برسانند و گروگان ها را آزاد کنند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
7 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها