یاساشین حقه های آخوندی!

همه نظرسنجی ها و شواهد حاکی از این است که اکثریت مطلق مردم ایران در مضحکه انتخاباتی رژیم شرکت نمی کنند. نارضایتی عمومی از عصبانیت عبور کرده و تبدیل به تنفر از حکومت نالایق و جنایتکار شده است.

بدون شک خود حکومت هم این واقعیت را می داند که مردم از این رژیم رویگردان شده اند و با هیچ ترفندی به آنها اعتماد نخواهند کرد لذا با این واقعیت کنار آمده اند تا انتخابات را با مشارکت ۱۰ الی ۲۰ درصدی برگزار کنند.

اما رژیم برای فردای برگزاری انتخابات دستش خالی نیست. جمهوری اسلامی لشگری از خبرنگاران اصلاح طلب صادراتی در خارج کشور دارد که وظیفه اینها جاانداختن آمارهای دروغین به ذهن مخاطبین و بویژه مخاطبین جهانی است. مثلا فرض کنید وزارت کشور اعلام می کند نرخ مشارکت ۴۵ درصد بوده است. همین یک دروغ کافی است که کارشناسان و تحلیل گران بی بی سی و رادیو فردا و ایران اینترنشنال آنرا تکرار کنند و معیار تحلیل هایشان را ادعای مقامات جمهوری اسلامی قرار بدهند. یعنی جمهوری اسلامی در قالب کردن و جاانداختن ادعاهایش دست خالی نیست و خیالش از این بابت راحت است.

نکته دیگر، امکان استفاده از نیروهای نیابتی رژیم و انتقال آنها به ایران برای نشان دادن سیاهی لشگر و کارهای نمایشی است. مثلا کافی است چند گردان از نیروهای حزب الله لبنان، حشدالشعبی، فاطمیون، زینبیون و غیره را به ایران بیاورند و آنها را با پوشاندن لباس غیر نظامی بجای مردم همیشه در صحنه قالب کنند و مثلا از آنها بخواهند جلوی حوزه های رای گیری ازدحام کنند تا از استقبال باشکوه رای دهندگان فیلم بگیرند و مرتبا در صدا و سیما پخش کنند.

ما باید این حقه بازی ها را از هم اکنون پیش بینی کنیم و نگذاریم با این ترفندها دل مردم را خالی کنند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها