۲ سلاح جنگی اسلام

از زمان پیدایش اسلام عزیز در بیابان های حجاز، دو سلاح یا دو ابزار به کمک این دین آمد که تاکنون همه پیشرفتهایش مرهون داشتن آن دو است: سلاح قتل و سلاح تجاوز.

از وقایع صدر اسلام می گذریم که پر است از حمله به قبیله های اطراف مکه و مدینه و تصاحب زنان و دختران  و سر بریدن مردان قبایل. تاریخ اسلام چه با روایت شیعیان و چه اهل تسنن موید این خوی وحشیگری و جنایتکارانه لشگر اسلام است.

زمانی که لشگر اسلام به کشور بزرگ و ثروتمند ایران یورش آورد آنقدر کشتند که جوی خون جاری شد. بعد آنقدر زنان و دختران پارسی را به غنیمت گرفتند و با خود به مکه و مدینه بردند و در بازار شهر فروختند که در خانه هر بیابانگرد پابرهنه ای یک دختر و زن جوان ایرانی بعنوان کنیز پیدا میشد.

تکرار آن صحنه های تاریخی را در عصر خودمان دیدیم. زمانی که داعش شهرهایی از عراق و سوریه را تصرف کرد و مردان را کنار رودخانه درحالی که دستهایشان از پشت بسته بودند با شلیک یک گلوله به سرشان، آنها را داخل رودخانه پرت میکردند. بعد رفتند سراغ زنها و دختران آنها که ماجراهای دردناکش را زیاد شنیده اید.

جمهوری اسلامی هم از این قاعده مستثنی نیست، از ابتدای بقدرت رسیدنش تاکنون دارد آدم می کشد. در این ۴۳ سال اخیر شما روزی را پیدا نمی کنید که عده ای توسط این رژیم جنایتکار به قتل نرسیده باشد. اینها برای حفظ نظام هر جنایتی می کنند و هیچ ابایی از کشتن کودک یا سالخورده یا بیمار یا زن حامله ندارند. نمونه اخیرش حمله به مدرسه ای در اردبیل است. طوری بچه ها را کتک زدند که یکنفر از آنها در اثر خونریزی زیاد در بیمارستان جان باخت.

جمهوری اسلامی استفاده از ابزار تجاوز نیز غافل نمانده و به پیروی از اسلاف خود اسیران و زندانیان را مورد تجاوز قرار داده و میدهد. بارها و بارها دختران و زنان را قبل از اعدام مورد تجاوز قرار دادند. اکنون کارشان به جایی رسیده که در جلوی چشم همه شهروند ایرانی را می کیرند و مورد تعرض قرار می دهند گویی همان ۱۴۰۰ سال پیش است و لشگر اسلام ایران را اشغال کرده و با مردم ایران به مثابه اسیران جنگی رفتار می کنند.

من نمی دانم آنقدر عمر خواهم کرد که نابودی این رژیم متعفن و جنایتکار را ببینم یا خیر اما یقین دارم با این حجم از جنایتی که اینها انجام داده اند ایران را در برابر میکروب اسلام واکسینه کرده اند. بالاخره عمر این حکومت هم روزی به پایان خواهد رسید اما نفرت و لعنت ابدی از اسلام و وحشیگری آخوندها در این سرزمین جاودانه خواهد ماند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها