ایرانی عزیز، خبر داری که آخوند موحدی کرمانی به روستایی‌های ایرانی توهین کرد‎

آخوند موحدی کرمانی (از اعضای مُردنی مجمع متعفن تشخیص مصلحت نظام) در گفتگو با اعتماد آنلاین، روستایی‌ها را کسانی دانست که برای انتخاب یک موضع سیاسی درست باید به آخوندها مراجعه کنند. موحدی کرمانی در این باره گفت:‌ «عقل مردم

بیشتر بخوانید

سه خبر مرگ شیرین، شیرین تر از عسل

وی این مدت 40 ساله زمامداری آخوندها سه بار از مرگ ناگهانی جنایتکاران وابسته به رژیم از اعماق قلبم خوشحال شدم.

نخستین ان زمانی بود که شنیدم لاجوردی (جلاد اوین) توسط مجاهدین در بازار تهران ترور شد. با وجودیکه هیچ رقابت فکری و گرایش سیاسی با مجاهدین نداشته و ندارم ولی واقعا از این کار شجاعانه شان خوشحال شدم. لاجوردی سالها بهترین جوانان این مرز و بوم را فقط بدلیل هواداری از سازمان های سیاسی در زندان اوین به شدیدترین شیوه های قرون وسطایی شکنجه میکرد. پروژه تواب سازی در دوره مدیریت او شروع شد. او برای آنکه مطمئن شود یک زندانی واقعا توبه کرده یا نه از او میخواست طناب دار را بر گردن هم سازمانی های خود بیاندازد. بسیاری از زندانیان دوران طلایی حضرت امام که لاجوردی آنها را شکنجه میکرد و یا اعدام نمود نوجوان بودند و اصلا قادر به تشخیص خوب و بد ایدئولوژی سازمانهای سیاسی آن دوره نبودند.

بیشتر بخوانید

سابقه عملیات نظامی امریکا علیه جمهوری اسلامی

از زمان به قدرت رسیدن آخوندها در ایران، دشمنی با امریکا آغاز شد و تاکنون ادامه دارد. در این مدت علاوه بر سردادن شعار مرگ بر امریکا و آتش زدن پرچم این کشور، اقدامات عملی متعددی علیه امریکا و اتباع این کشور صورت گرفت که از جمله آنها می توان حمله به سفارت امریکا در تهران نام برد که منجر به گروگان گیری دیپلماتهای آن گردید.

بیشتر بخوانید