مراقب باشیم، جمهوری فاشیستی ـ اسلامی به دنبال استخدام هکر است‎

این مطلب در ( https://bit.ly/2s9kTAT) به چاپ رسیده و در فیسبوکِ تارنمای توانا ـ ترجمه آن موجود است: کریس کوبِکا،پژوهش‌گر امنیت دیجیتال گفته است مقامات جمهوری اسلامی از طریق ایمیل و پیام رسان ها به او پیشنهاد همکاری دادند ”

بیشتر بخوانید

مشخصات لابی گرهای رژیم تروریستی آخوندی

. علی خامنه‌ای رسما می‌گوید که جمهوری اسلامی ایران رژیمی غیرعادی است، اما تک تک اعضای لابی جمهوری اسلامی ایران مدام می‌کوشند نشان دهند که جمهوری اسلامی ایران مثل بقیه کشورها از خود دفاع می‌کند، مثل بقیه کشورها با مخالفان خود برخورد می‌کند، و مثل بقیه کشورها اهل مذاکره و حل مناقشات است، و این ایالات متحده و اسرائیل هستند که غیرعادی عمل می‌کنند. لابی‌گران جمهوری اسلامی ایران مجبورند چهار دهه رفتار آن نظام را کلا نادیده بگیرند و سر خود را مثل کبک در برف فرو کنند؛

بیشتر بخوانید

مولوی خلیل الله زارعی

مولوی خلیل الله زارعی متولد روستای شورمیتک نصیر آباد شهرستان سرباز سیستان و بلوچستان و از روحانیون اهل سنت بود . مولوی خلیل الله در روستای شورمیتک مدیر مکتب قرآن بود . وزارت اطلاعات که روی مدرسه دینی حساس شده

بیشتر بخوانید

معجزه امام حسن عسگری

احمد ابن اسحاق از ارادتمندان امام حسن عسگری به خدما ان امام بزرگوار رسید و عرض کرد:

قربانت گردم، مطلبی در خاطر دارم و به خاطر آن غمگین هستم، می خواستم از پدرتان بپرسم، توفیق نیافتم، اکنون می خواهم از شما بپرسم.
امام حسن: آن مطلب چیست؟
احمد بن اسحاق: ای مولای من، راویان از پدران شما برای ما نقل کرده اند که: خوابیدن پیامبر بر پشت است، مؤمنان به طرف راست می خوابند، و منافقان به طرف چپ می خوابند، و شیطانها به رو و دمر می خوابند.
امام حسن: این روایت درست است.
احمد بن اسحاق: ای مولای من! هرچه می کنم که در طرف راست بخوابم، نمی توانم و خوابم نمی برد.
احمد می گوید: امام حسن عسگری(ع) پس از ساعتی سکوت فرمود:

بیشتر بخوانید