مجتهدی که قادر بود همه مشکلات جهان را با تسبیح حل کند

آیت الله العظمی اراکی میفرمودند: من هرگاه مشکلی پیدا میکنم یک دور تسبیح صلوات می فرستم و ثواب آن را نثار ائمه اطهار و چهارده معصوم علیهم السلام میکنم آنگاه مشکل من به آسانی حل می شود!

بیشتر بخوانید

بهترین خدمات هواپیمایی در ایران!

این عکس نحوه پیاده شدن مسافران از هواپیما امروز در ماهشهر را نشان میدهد. خیلی راحت تر از این هفتخوان رستم در فرودگاههای کشورهای «پیشرفته» نیست؟ امیری نسب مدیر روابط عمومی فرمانداری ماهشهر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت:

بیشتر بخوانید

حکایت ریش ظریف

به آقاخان نوری صدراعظم ناصرالدین شاه ایراد گرفته بودند که چرا دعوت سفیر انگلیس را پذیرفته‌ای و با آنها هم‌سفره شده و چلو پلوی نجس آنها را خورده‌ای؟او جوابداد: من برای پیشبرد کار خودم و صدارتم حاضرم ریش خود را

بیشتر بخوانید

نیروهای امنیتی ایران چگونه در پشت فیک نیوزها فعالیت می کنند‎

انتشار اخبار دروغ یکی از تاکتیکهای امنیتی رایج در وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه و سپاه سایبری است، اخباری که برای مخدوش کردن اخبار حقیقی جنایات رژیم که توسط مردم افشا می شوند و اخبار درستی هستند اعمال می شود.

بیشتر بخوانید

مناظره مهدی یحیی نژاد و پوریا آسترکی درباره بستن دامین فارس نیوز توسط آمریکا (ویدئو)

مناظره مهدی یحیی نژاد و پوریا آسترکی درباره بستن دامین فارس نیوز توسط آمریکا

بیشتر بخوانید

تشکیل دوباره «شیروخورشید سرخ ایران» با دنیایی از امید

جمعیت شیر و خورشید سرخ نخستین سازمان خیریه ایران بود که عهده‌دار وظایف مهم و متعددی در مسائل مربوط به امدادرسانی در حوادث غیر مترقبه و امدادی، آموزش کمک‌های اولیه، تأسیس بیمارستان و درمانگاه، تهیه دارو و تجهیزات پزشکی، تربیت پرستار، نگهداری از کودکان بی سرپرست، ارائه برنامه‌های ویژه برای جوانان و برخی فعالیت‌های عمرانی در داخل و خارج از کشور بود. این جمعیت در سال ۱۳۰۱ شمسی با کوشش و پیگیری دکتر امیراعلم تنظیم و تأسیس گردید.

بیشتر بخوانید

BBC: زیر پوسته شهر برای زنان عراقی (ویدئو انگلیسی؛ ۸ دقیقه)

مادرم من را در آن خانه رها کرد و رفت. آنها با من مثل کلفت رفتار میکردند و هر روز کتک میخوردم. وقتی هم که مهمان داشتند به من تجاوز میکردند. یادم میآید که ۶ ساله بودم که آنها من را بیرحمانه مورد تجاوز قرار میدادند. من فقط دراز میکشیدم و نمیتونستم چیزی بگم.

بیشتر بخوانید