ارثیه نظام آخوندی برای مردم ایران: احکام ده گانه مکتب ماکیاولیسم

۱- همیشه در پی سود خویش باش:ماکیاولی معتقد بود این حق حاکم است که از مردم به سود خویش استفاده کنند. حق با قوی است. بنابراین اقویا باید بر قدرت خویش پافشاری کرده و قوانینی وضع کنند که حافظ آنها

بیشتر بخوانید

یونس اندر دهان ماهی شد

تقدیم به محسن امیر اصلانی ————————- – یونس، یونس، بلند شو یونس یونس چشمانش را به بی حالی گشود و دیوارهای قرمز و لغزنده ای که او را احاطه کرده بود نگریست و سپس با حرکتی ناگهانی به پهلو افتاد

بیشتر بخوانید

جانور شناسی در اسلام

دکتر عبدالکریم سروش گفته بود که خمینی باسوادترین حاکم ایران در طول تاریخ بوده زیرا او مجتهد و مسلط به علوم اسلامی بوده است. اکنون نگاهی گذرابه گوشه ای از علوم اسلامی در زمینه جانورشناسی می اندازیم: علی (علیه السلام)

بیشتر بخوانید

رشوه سه میلیون دلاری آقازاده اسلیپی جو از روس ها

دمکراتها ذاتا جماعتی فاسد و دروغکو هستند. وقتی صحبت از حقوق انسانها و حقوق بشر و منزلت زنان میشود اینها ادعاهایشان گوش فلک را کر می کند اما ماهیت شان کاملا بر خلاف ادعاهایشان است.

دمکراتها این همه درمورد دخالت روسیه در انتخابات قبلی امریکا گفتند و ترامپ را متهم به داشتن روابط پنهانی با روسها کردند اما بعد از ماهها تحقیقات هیچ نشانه ای از اتهاماتشان علیه ترامپ ثابت نشد.

اکنون اسنادی به بیرون درز کرده که نشان میدهد پسر جو بایدن در زمانی که پدر خواب آلودش معاون رئیس جمهور امریکا بوده سه و نیم میلیون دلار از روس ها گرفته. بابت چی؟ آیا ان پسر جوان صاحب تخصص خاصی بوده؟ خیر. آیا صاحب تجارت یا کارخانه ای بوده؟ خیر.

کسانی که این مبلغ هنگفت را به او داده اند کسانی بودند که در قاچاق زنان و دختران روس به امریکا دست داشتند.

بیشتر بخوانید