بعد از سقوط رژیم، با علی افشاری ها چه کنیم؟

زمانی که به حرفهای علی افشاری گوش میدادم، به این فکر فرو رفتم که در فردای براندازی جمهوری اسلامی ، با این موجودات بی کلاس، بی ادب، بی پرنسیب، فحاش و بیسواد، کینه ای و کلاش و هفت خط که به هیچ اصولی پایبند نیستند چه باید کرد؟

بیشتر بخوانید

خاطرات یک بازمانده از کشتارِ تروریست‌های اسلام‌گرا در پاریس

کتاب او توانسته خود را روی طنابِ سفتی نگه دارد. در هر گزاره‌ای از آن، همواره این سؤال مطرح می‌شود: آیا می‌توان قیام و روشنگری را با هم آشتی داد؟ آیا می‌توانیم با وفادار ماندن و امید داشتن به رهائی، چشم‌های‌مان را روی خوش‌خدمتی‌های چپ که اسلامیسم از آن بهره می‌برد، باز نگه داریم؟

بیشتر بخوانید

دفاع معصومه ابتکار از دستور تیر فرماندار زن شهر قدس در اعتراض‌های آبان ۹۸

ابتکار گفت: «در آن ماجرا عده‌ای مردم معترض و یک عده محدودی افراد مسلح تروریست بودند که به اسلحه‌خانه و مرکز دفاع شهری حمله کرده بودند. فرمانداری مرکز دفاع شهری و فرماندار مسئول امنیت میلیون‌ها نفر است. سلاح‌های آن منطقه داشت دست تروریست‌ها می‌افتاد. ایشان باید می‌خندید و مصالحه می‌کرد؟»

بیشتر بخوانید

تحلیل و پیش بینی متفاوت از نتیجه انتخابات امریکا

آقای محمد رضا حمزه پور از مخالفان رژیم جمهوری اسلامی است که بیش از نیم قرن ساکن امریکاست و با بسیاری از افراد مشهور در حزب جمهوریخواه آشنایی داشته و از 2016 از طرفداران سخت دونالد ترامپ بوده و هست. او معتقد است که ترامپ حتما پیروز انتخابات خواهد شد و بدون شک برنامه تغییر رژیم هیچگاه از دستور کار ترامپ حذف نشده است. مصاحبه او را با بیژن فرهودی ببینید:

بیشتر بخوانید

چهار واقعه مهم تاریخی که در ۲۸ اکتبر اتفاق افتاد

1922: موسولینی در ایتالیا به قدرت رسیدپادشاه ویکتور امانوئل سوم قدرت را به موسولینی واگذار کرد که از حمایت ارتش برخوردار بود. 1948: ادامه اعدام محکومان جنایات جنگی توسط ارتش آمریکابا اعدام 9 آلمانی دیگر که به جرایم جنگی محکوم

بیشتر بخوانید

نمونه ای از دانش و علوم اسلامی

در کتاب تحفه جناب ملا محمد جعفر غدائی از کتب معتبره منقولست که وقتی جبرئیل از خداوند در خواست نمود که می خواهم از منبع جمیع آبهای روی زمین مطلع باشم، خطاب رسید که از کنار شط فرات روانه شو

بیشتر بخوانید