طریقه آبگوشت درست کردن اهل بیت

روزی مقداد علیه الرحمه وارد منزل سلمان فارسی شد. دید که دیگی در بالای سنگ گذاشته و دیگ بدون آتش خود به خود می جوشد. مقداد در تعجب ماند که دیگ بدون آتش چطور خود به خود می جوشد.

پس قدری صحبت نمودند، ناگاه دید که آب دیگ چنان غلیان و فوران میکند که اندک ماند از دیگ بالا شده و فرو ریزد. سلمان به مقداد گفت برخیز دیگ را از غلیان و فوران خاموش کن تا آبش ریخته نشود. مقداد برخاست به هر طرف منزل نگاه نگاه کرد چیزی نیافت که میان دیگ داخل کرده غلیانش را فرو نشاند. معطل ماند در آن حال دید که جناب سلمان فارسی آمد و دست خود را در میان دیگ جوشان داخل نمود و با دست خود گوشت و آبش آن قدر آمیخت که دیگ از فوران افتاد.

بیشتر بخوانید

دزد هم دزدهای زمان شاه؛ نور به قبرت بباره که حتی دزدان زمان تو‌ هم سگشان شرف داشت به دزدان این جمهوری واقعا اسلامی!

امروز خاطره ای از یکی از دوستان جهان پهلوان تختی در سایت های اینترنتی منتشر شده است که نشان میدهد انقلاب سیاه و‌جاهلانه ۵۷ فارغ از عواقب مخرب سیاسی اش چه بلایی بر سر فرهنگ مردم آورده است. در روزگاری

بیشتر بخوانید

ایلان ماسک رویای اینترنت ماهواره ای را عملی کرد (+ ویدئوی توضیحات فنی)

کارشناسان معتقد هستند اگر پروژه‌هایی مانند پروژه اینترنتی اسپیس‌ایکس، به موفقیت دست یابد، دنیای ارتباطات متحول می‌شود و مردم جهان می‌توانند بدون فیلترینگ به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

بیشتر بخوانید

فرانسه در ترس از فاشیست های مسلمان یکی از مفاخر خود را سانسور کرد

مطلبی در یورو نیوز منتشر شده با عنوان: “بازگشایی مدارس فرانسه با یک دقیقه سکوت به یاد معلمی که سر بریده شد” که کامل اون رو میتوانید با کلیک اینجا بخوانید. در قسمتی از این مطلب آمده: از این ۲

بیشتر بخوانید

دادخواهی جمعی از اعضای خانواده جان باختگان آبان ۹۸

ما خانواده‌ها، ما امضاء کنندگان این نامه در سالگرد از دست دادن جانباختگانمان، با صدای بلند اعلام میکنیم که گلوله و زندان و اعدام نمیتواند صدای حق خواهی ما مردم را ببرد. ما دادخواهیم. در آخر از همه مردم میخواهیم که همراه ما در این دادخواهی باشند.

بیشتر بخوانید

بازماندگان آسیه پناهی: «شهرداری سرمان کلاه گذاشته است»

پیگیری‌های اعضای خانواده آسیه پناهی، شهروندی که توسط ماموران شهرداری منطقه ۳ کرمانشاه و در حین تخریب منزلش کشته شد، تا کنون بی‌نتیجه مانده است. شهرداری به وعده‌هایش عمل نکرده است. آنها می‌گویند «شهرداری سرشان کلاه گذاشته است.»

بیشتر بخوانید