مبانی ترور اسلامی در قرآن و حدیث؛ ایمان سلیمانی، اسماعیل یغمایی و مانی (ویدئو- ۲ ساعت)

ایمان سلیمانی جمله جالبی گفت: گفت ما مسلمان افراطی نداریم, مسلمان تفریطی داریم!

بیشتر بخوانید

چند ساعت در پلیس امنیت اخلاقی وزرا در زمان کرونا

در وانفسای کرونا و در حالی که تریبون‌های رسمی مردم را مقصر افزایش شیوع کرونا قلمداد می‌کنند و آنان را دعوت به خانه‌نشینی، پلیس امنیت اخلاقی زنان و مردان بسیاری را هر روز به مقرش در خیابان وزرا و ستارخان به دلیل کشف حجاب در خودرو احضار می‌کند.

بیشتر بخوانید

تاریخچه مجله فکاهی شارلی اِبدو (Charlie Hebdo)

شارلی اِبدو مجلهٔ فکاهی چپ‌گرای فرانسوی است. درونمایه این مجله لحنی انتقادی دارد و خط مشی اعلام شده آن فعالیت‌های ضد نژادپرستی است. نگارش‌های این مجله شامل نقد و تمسخر کاتولیک فرانسه، یهودیت در فرانسه (از جمله هولوکاست)، اسلام در فرانسه، سیاست و حتی فرهنگ عامهٔ فرانسه می‌شود.

بیشتر بخوانید

جشن کتلت (به فرانسوی: côtelette)

دقیقا دو ماه پیش در غروب سوم ژانویه خبر مسرت بخش کتلت شدن قاسم سلیمانی رو یکی از دوستان با تکست بهم اطلاع داد و برای دومین بار در عمرم از خبر مرگ یک انسان به پهنای صورت اشک شوق ریختم (اولین بار مرگ خمینی بود).

بیشتر بخوانید

آنچه باید درباره انتخابات سنا ۲۰۲۰ بدانیم؛ آیا چیدمان سیاسی آمریکا تغییر می‌کند؟

درحالیکه توجه جهانیان به تلاش دونالد ترامپ برای پیروزی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا مقابل رقیب دموکراتش معطوف است، همزمان نتیجه نبرد برای تصاحب کرسی‌های سنای آمریکا نیز می‌تواند سناریوهای مختلفی را برای آینده سیاسی این کشور رقم بزند جاییکه نظرسنجی‌ها رقابت بسیار نزدیک را پیش‌بینی کرده‌اند.

بیشتر بخوانید

ترامپ فروش جنگنده رادارگریز راپتور F-22 به اسرائیل را تصویب کرد

بنا به گزارشی که روز جمعه در یک روزنامهٔ متعلق به سعودیها منتشر شد، «مارک اسپر»، وزیر دفاع ایالات متحده، در دیدار اینهفته از اسرائیل، به مقامات اسرائیلی گفت دولت ترامپ فروش جت های جنگنده رادارگریز اف۲۲ به کشور یهود را تصویب کرده است.

بیشتر بخوانید

اروپا به کجا می رود؟

هر از گاهی تروریستهای اسلامی درشهرهای اروپایی شهروندان بی گناه را می کشند و تا مدتی رسانه ها واکنش های مختلف مردم و افراد معروف سیاسی را پوشش می دهند اما همه چیز در حد حرف و تسلیت و همدردی

بیشتر بخوانید