ماموریت جدید سپاه و بسیج: مبارزه با گرانفروشی در “قرارگاه ۱۷ ربیع”

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به‌دنبال فرمان مقام معظم رهبری درباره کنترل قیمت‌ها و مبارزه با گرانفروشی‌ها و کمک بسیج در این راستا، قرارگاه “هفدهم ربیع” با حضور دستگاههای اجرایی و نظارتی تشکیل شد.

بیشتر بخوانید

نتیجه موقتی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

اکنون که نتیجه شمارش آراء در همه بجز ۶ ایالت اعلام شده میتوان یک جمعبندی کرد: اگر هیچ ایالتی تغییر رنگ ندهد بایدن دقیقا به حد نصاب (یعنی ۲۷۰ رای الکترال) میرسد، ترامپ به ۲۶۸.

بیشتر بخوانید

تاکتیکهای موفق و ابداعی معترضان هنگ کنگی در تظاهرات خیابانی سال گذشته (کلیپ های کوتاه)

در ویدئوهای زیر هماهنگی تظاهر کنندگان بدون داشتن رهبری مشخص, طریقه از کار انداختن دوربینهای مدار بسته و بی اثر کردن گاز اشک آور, لجستیک تظاهرات, پشتیبانی هایی که مردم عادی از تظاهر کنندگان در مترو به عمل میآورند جالبه.

بیشتر بخوانید

در سالگرد قیام ۹۸ و در آستانه قیامی قدرتمندتر – محسن ابراهیمی

وبسایت تلوزیون میهن: یکسال از قیام ۹۸ گذشت. قیامی که یک هدف داشت و بس: پایان دادن به حیات هیولایی چهل ساله. قیام ۹۸ پیروز نشد به این معنا که به هدف بلافاصله اش – سرنگونی حکومت اسلامی – نرسید.

بیشتر بخوانید

ترامپ برنده انتخابات است اما نه به آسانی

کسانی که سه شنبه شب نتایج انتخابات امریکا را دنبال میکردند متوجه اتفاقات عجیبی شدند که عمدتا از سوی ایالتهایی که توسط دمکراتها اداره میشوند. در حالی که ترامپ در ایالتهای کلیدی جلو بود، به بهانه های مختلف شمارش آرا

بیشتر بخوانید

بیانیه‌ی مشترک بیش از ۴۰ تشکل و صدها فعال اجتماعی: کارگران زندانی نیشکر هفت تپه را آزاد کنید!

چهار کارگر زندانی نیشکر هفت‌تپه که دست به اعتصاب غذا زده‌اند، از سوی زندانبانان زندان دزفول برای شکستن اعتصاب غذا تحت فشار دارند.

بیشتر بخوانید

بیانیه تشکل‌ ها و گروه‌های مختلف اجتماعی در سالگرد تظاهرات سراسری آبان ۹۸

طبق برآوردهایی که از گزارش‌های بین‌المللی صورت پذیرفته، بیش از ۱۵۰۰ نفر در کف خیابان‌ها قتل عام شدند و هزاران نفر نیز زخمی و بازداشت گردیدند.

بیشتر بخوانید