مستند تلویزیونی:۱:۲۰ بامداد به وقت بغداد

کشته شدن قاسم سلیمانی از معدود رویدادهای جهانی است که هنوز پس از يک سال پس لرزه‌هایش ادامه دارد، رویدادی که رفته رفته چهره خاورمیانه را تغییر می‌دهد. در این مستند تلویزیونی که ساخته ایلیا جزایری و شهریار صیامی است،

بیشتر بخوانید

محضری کردن سند خریت در نظام مقدس

مجلس اسلامی در اقدامی حیرت آور دولت را موظف کرد تا سال 1420 اسرائیل را نابود کند و گزارش نابودی اش را به مجلس ارائه کند. لینک خبر

این بیسوادها نمی دانند در دنیای متمدن هرگاه از نابودی کشوری حرف می زنید این سخن برای شما هزینه دارد ولی وقتی ان حرف تبدیل به مصوبه قانونی شود آنگاه تبدیل میشود به افساری بر گردن خود شما که براحتی نمی توانید از آن خلاص شوید.

البته این اقدامات رژیم در نهایت به نفع مردم ایران تمام می شود زیرا دیگر لابیست ها و ماله کشان رزیم در خارج نمی توانند تقصیرها را به گردن امپریالیسم و صهیونیسم بیاندازند و از این رژیم جنایتکار چهره ای معصوم و مامانی بسازند که فقط دارد ماست خودش را میخورد و به کار کسی کاری ندارد.

بیشتر بخوانید

یا جان کری خیلی ابله بوده و یا ظریف خیلی دروغگو

جواد ظریف در مصاحبه ای ادعا کرده که روزی عازم مسافرت به اندونزی بودم که جان کری به من زنگ زد و گفت سعودی ها را راضی کرده ام که با حوثی های یمن وارد مذاکره و آتش بس بشوند. به او گفتم من وقت ندارم به معاونم زنگ بزن!

بیشتر بخوانید