سایت نایاک: نامه کارشناسان به جو بایدن در مورد بازگشت به توافق هسته‌ای

رویکرد ترامپ شکست خورده است و اکنون شما وظیفه نه چندان خوشایند جبران سیاست‌های آسیب‌زای او را بر عهده دارید و در عین حال باید با کینه‌توزی‌های داخلی و همه‌گیری مرگبار کرونا نیز دست و پنجه نرم کنید. با این وجود، برای ما واضح و مبرهن است که سرراست‌ترین مسیر، اقدام فوری جهت بازگرداندن امریکا و ایران به برجام و پایبندی به آن است.

بیشتر بخوانید

برنامه هفته آینده تلویزیون مانی: “سروش؛ دام چاله بر سر راه اندیشیدن” با دعوت از عبدالکریم سروش!

هفته آینده تلویزیون مانی برنامه ای با حضور اسماعیل وفا یغمایی و جلال ایجادی با عنوان “سروش؛ دام چاله بر سر راه اندیشیدن” برگزار خواهد کرد و از روشنفکران دیدنی و شخص عبدالکریم سروش هم دعوت شده که در این برنامه شرکت کنند و به دفاع از اندیشه خود بپردازند. امیدوارم جناب سروش به این دعوت پاسخ مثبت دهند.

بیشتر بخوانید

توییتر، یک توییت حساب انگلیسی خامنه‌ای توهمی را که درباره واکسن کرونا بود،حذف کرد!

توییتر یک توییت حساب انگلیسی علی خامنه‌ای  را که محتوایش درباره اطمینان نداشتن او به واکسن‌های آمریکایی و انگلیسی بود را به دلیل نقض قوانینش از دسترس خارج کرد.  کاش در زمان انقلاب ۵۷ هم توییتر و فیسبوک وجود داشتند

بیشتر بخوانید

فکر کنم خامنه ای فیلم های نتفلیکس را نگاه می کند.

نتفلیکس یک شرکت غول آسای امریکایی است که توسط عده ای از چپول های افراطی هالیوود اداره میشود. این شرکت آنقدر قدرتمند و ثروتمند شده که خودش ببه کارگردان ها و شرکت های فیلم سازی سفارش فیلم میدهد. نتفلیکس یک هدف خاصی را دنبال می کند و آن ترسیم چهره ای تاریک و جنایتکار و نژادپرست از امریکاست.

بیشتر بخوانید

ساخت واکسن داخلی کرونا با استفاده از مازوت

وزیر نفت جمهوری اسلامی در اطلاعیه ای ضمن پشتیبانی از رهنمودهای کارشناسانه رهبری پیرامون بدرد نخور بودن واکسن های غربی اعلام کرد بحمدالله در ساعاتی پیش دانشمندان هسته ای این وزارتخانه موفق به دستیابی فن آوری تولید واکسن کرونا از مازوت های مازاد در انبارهای پالایشگاهها شده اند.

نامبرده همچنین از موثر بودن این واکسن اطمینان خاطر کرد و گفت این واکسن بر خلاف مشابه خارجی اش صد در صد موثر است و نیازی به سپری کردن مراحل تست را ندارد چون این قرتی بازی ها مال غربی هاست که اگر عقل داشتند بدون آفتابه به مستراح نمی رفتند.

بیشتر بخوانید

شکست ترامپ باعث وقیح تر شدن خامنه ای شد

خامنه ای میداند که تا چند روز دیگر کاخ سفید در اختیار کسانی قرار می گیرد که اراده ای برای جلوگیری از شیطنت های رژیم های ضد امپریالیستی ندارند بلکه بر این باورند که باید با آنها باب دوستی و همکاری متقابل گشود.

بیشتر بخوانید