۴۸ تشکل دانشجویی خواهان شفاف‌سازی درباره خرید و تولید واکسن‌های معتبر «بدون ایجاد محدودیت‌های غیرعقلانی» شدند

۴۸ تشکل دانشجویی از دانشگاه‌های مختلف ایران با انتشار بیانیه‌ای خواستار شفاف‌سازی در مورد خرید و تولید واکسن کرونا شدند.

بیشتر بخوانید

آغاز دلجویی دمکراتهای افراطی از آخوندها

تام کاتن، سناتور جمهوری‌خواه، در واکنش به تصمیم دولت بایدن برای تعلیق موقت فروش تسلیحات آمریکا به عربستان سعودی و امارات متحده عربی در توییتی نوشت: «دلجویی از آیت‌الله‌ ها آغاز شد.» واقعیت این ماجرا فراتر از دلجویی از آخوندهاست.

بیشتر بخوانید

عده ای چنان از حمایت جمهوری اسلامی از طالبان تعجب کرده اند که انگار گاندی به جای خمینی رهبر انقلاب اوباش سالار ۵۷ بود!

حمایت جمهوری اسلامی از طالبان و القاعده موضوع جدیدی نیست. این حکومت خودش پدر معنوی تمام تروریست های جهان است و حمایتش از طالبان هم چیز جدیدی نیست. در این سالها جامعه مدنی افغانستان پیشرفت های خوبی در حوزه حقوق

بیشتر بخوانید

روز جهانی یادبود هولوکاست؛ تلاش علیه فراموشی

۲۷ ژانویه روز جهانی یادبود «هولوکاست» نام‌گذاری شده است و بسیاری از مردم جهان در این روز به یاد قربانیان هولوکاست از مبارزه با نفرت‌پراکنی، دگرستیزی و تبعیض حرف می‌زنند.

بیشتر بخوانید

انقراض ایرانیان توسط جمهوری اسلامی ؛ مشاور وزیر بهداشت : نماد افول جمعیت در جهان شده ایم!

محمد اسماعیل اکبری مشاور وزیر بهداشت در گفتگو با شبکه خبر صداوسیمای آخوندی گفت : بر اثر فقر و فلاکت دامنگیر و از آنجا که خانواده‌ها قادر به تأمین معشیت فرزندان خود نیستند، جمعیت کشور به‌سرعت رو به افول و پیری می‌رود!

بیشتر بخوانید

دروغ کیهانِ حسین آقا: بیماری صهیونیست ها در اثر واکسن کرونا و لیبرمن

کیهان شریعتمداری در روز چهار شنبه هشت بهمن نوشته: صدها نفر در سرزمین‌های اشغالی بعد از دریافت دوز دوم واکسن کرونا به این ویروس مبتلا شده‌اند!

بیشتر بخوانید

آمار روزانه کرونا در اسرائیل: صفر

بنا بر آمار رسمی در شبانه‌روزمنتهی به روز سه شنبه، آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا در اسرائیل به صفر رسیده و تنها ۵ بیمار کرونایی که از قبل در بیمارستان بستری بودند به دلیل وخامت حال‌شان به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شده‌اند. شمار کل بیماران کرونایی بستری در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های اسرائیل در حال حاضر هزار و ۱۱۵ نفر اعلام شده است.

بیشتر بخوانید