روابط دیپلماتیک اسرائیل و کوزوو برقرار شد

وزرای خارجه اسرائیل و کوزوو،‌ روز دوشنبه ۱۳ بهمن‌ماه طی یک مراسم مجازی و از طریق امضای اسناد مربوط، روابط دوجانبه رسمی میان دو کشور را آغاز کردند.وزیر خارجه کوزوو اخیرا اعلام کرده بود شناسایی کشورش از سوی اسرائیل یکی از بزرگترین دستاوردهای کوزوو است.

بیشتر بخوانید

فریاد آزادی‌ خواهی ایرانیان در بزرگ‌ترین رویداد سینمایی اسکاندیناوی

مستند “صدای من باش” تازه‌ترین ساخته ناهید سروستانی، فیلم‌ساز ساکن سوئد است که در بخش مسابقه جشنواره فیلم گوتنبرگ سوئد با پنج فیلم دیگر رقابت می‌کند. این مستند شرح حال مردمی است که تلاش می‌کنند صدای آزادی‌خواهی خود را به گوش جهانیان برسانند.

بیشتر بخوانید

مقام اسرائیلی: آمریکا هرگز به تاسیسات هسته‌ای ج/ا حمله نمی‌کند، باید خودمان تصمیم بگیریم

وزیر امور شهرک سازی اسرائیل اعلام کرد: «ایالات متحده آمریکا هرگز به تاسیسات هسته‌ای ج/ا حمله نخواهد کرد؛ بنابراین اسرائیل باید تصمیم بگیرد که یا چنین حمله‌ای را به تنهایی آغاز کند یا با جمهوری اسلامی مجهز به سلاح هسته‌ای کنار بیاید.»

بیشتر بخوانید

فعالین سیاسی داخل کشور: تحریم ها را برندارید

بیش از 40 نفر از فعالین سیاسی در داخل کشور در نامه ای به دولت جدید امریکا خواستار ادامه سیاست فشار حداکثری علیه رژیم جنایتکار و تروریست اسلامی شده اند. این درخواست به دلیل اینکه از طرف فعالین داخل کشور است بسیار ارزشمندتر از درخواستهای اپوزیسیون خارج کشور است و زبان ماله کشان و مزدوران اطلاعاتی رژیم در رسانه هایی همچون بی بی سی و رادیو فردا و غیره را می بندد.

بیشتر بخوانید