واکسیناسیون کادر درمان علیه کرونا در پاکستان آغاز شد

طرح واکسیناسیون علیه ویروس کرونا در پاکستان روز سه‌شنبه (۱۴ بهمن- ۲ فوریه) با ورود اولین محموله واکسن کرونا در اسلام‌آباد آغاز شد.

بیشتر بخوانید

«دیپلمات» ج.ا: فتوای (منع تسلیحات هسته ای) خامنه ای میتواند بسته به شرایط تغییر کند!

سید امیر موسوی: فتاوی علمای شیعه با توجه به شرایط خاصی صادر میشوند، اگر شرایط تغییر کنند فتوا هم میتواند عوض شود.

بیشتر بخوانید

دیپلمات جمهوری اسلامی تروریست از آب درآمد

وقتی می گوییم جمهوری اسلامی یک حکومت و یک دولت نیست بلکه یک گروه تروریستی است که کشوری را اشغال کرده، سخنی به گزاف و اغراق نگفته ایم. ایدئولوژی جمهوری اسلامی بر ترور و خرابکاری و دشمنی با تمدن جهانی

بیشتر بخوانید

دانلود رایگان کتاب “در حضر” اثر مهشید امیر شاهی

من این مردم را نمی شناسم مردمی که در چشم­هایشان به جای حیای آشنا، بی­شرمی بیگانه جا دارد. زبانشان را نمی فهمم زبانی که درعوض سخن شیرین، بار تلخ شعار گرفته است. این مردمی که پا را به تجاوز بر می­دارند و در سر نقشهٌ تهاجم دارند، از من دورند.

بیشتر بخوانید

زوال جهان اسلام؛ حامد عبدالصمد

هر چه یک جامعه بسته‌تر باشد، به همان اندازه نیز جهان خارج از خود را خصمانه‌تر ارزیابی می‌کند. مقررات اخلاقی سخت‌تر می‌شود و فشار بر هواداران خود فزونی می‌گیرد تا بدین‌گونه وفاداری بی‌قید و شرط آنها تضمین شود.

بیشتر بخوانید

تماس تلفنی تکان دهنده با فردی که قلب خود را به فروش گذاشته – کلیپ

وید‌ئویی تکان‌دهنده از گفتگو با فردی که اقدام به نصب آگهی فروش قلب خود بر روی دیوار خیابان کرده‌است. تصویر دردناکی از فقر و درماندگی یک پد و آخرین تلاش او برای تضمین آینده فرزندانش. پدری که حاضر است به خاطر سیر کردن شکم خانواده خود قلب خود را به فروش بگذارد.

بیشتر بخوانید