ساشا سبحانی و “جانم فدای جمهوری اسلامی” (تیتر اشتباه میباشد)

همین نبود که اون اوایل “سلبریتی” شدنش یک ویدئو از خودش بیرون داده بود که با شلوارک از یک رولز رویس در حال حرکت پیاده میشد و در حالی که کنار روز رویس میدوید میگفت “جونم فدای جمهوری اسلامی”؟ (جونم فدای خامنه ای, یا هر ۲؟)

بیشتر بخوانید

ریشه جواد و جواد بازی؛ امام جوادک ۳ ساله اولین جواد تاریخ بودند که بعدها الگوی همه چیپیل داداش ها شدند!

امام جواد کیست؟ کودک ۳ ساله ای بودند که با ممه در دهان و قمه در دست، برای رقبای خلافت خط و نشان میکشیدند. حدیث داریم که سیبیل های امام جواد در ۳ سالگی همانند مردان ۵۰ ساله بود !

بیشتر بخوانید

وزیر خارجه ای که خیال میکرد ژاپن توی اروپاست

مقدمه: دردوره  ناصر الدین شاه، ایران دارای دو نخست وزیر با درایت داشت یکی امیر کبیر بود و دیگری سپهسالار. سپهسار مردی فرنگ رفته و دنیا دیده بود. زبان فرانسه را بخوبی می دانست و در نظر داشت ساختار حکومتی فرانسه را در ایران پیاده کند که با فتنه آخوندها و بدگویی آنها در نزد شاه، از مقام خود خلع شد و چندی بعد ترور شد.

بعد از او امین الملک صدر اعظم ایران شد. او شخصی را به سمت وزیر خارجه ایران برگزید که اصلا نه زبان خارجه می دانست و نه کوچکترین دانشی از جغرافیا.

بیشتر بخوانید

جبرئیل حضرت زهرا را با اخبار [وقوع] انقلاب اسلامی ایران آرام می‌کرد!

حضرت صادق(ک) می فرماید:  «فاطمه(س) بعد از پدرش هفتاد و پنج روز زنده بودند، در این دنیا بودند و حزن و شدت بر ایشان غلبه داشت; و جبرئیل امین می آمد خدمت ایشان و به ایشان تعزیت عرض می کرد

بیشتر بخوانید

چرا اسرائیل در حال پیوستن به ناتوی عربی خاور میانه است؟

ماه گذشته پنتاگون اعلام کرد که اسرائیل را نیز تحت پوشش فرماندهی نظامی خود در خاورمیانه یا سنتکام در کنار کشورهای عربی قرار خواهد داد.

بیشتر بخوانید